Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmet kirobbantani az anyjáéktól és rávenni hogy takarodjunk már el külföldre? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
26 éves és nem tudom kirobbantani otthonról,jó végülis külön része van az emeleten!Nekem nincs munkám már jó ideje és rengete lehetőségünk lett volna hogy elhuzzunk ebből a tetves országból,de ő nem akar jönni!Neki annyira nincs rossz munkája,de nem keres túl jól,de viszont rendessek a kollégái,de abból nem fogunk megélni a késöbbiekben!Nagyon sok lehetőségünk lett volna,hogy mind a kettőnket felvették volna,egyedül is mehettem volna,de ő nem akart!Már nem tudom mi a büdös francot csináljak!Nem tarthatok fegyvert a fejéhez hogy már pedig jössz!De ez így nem mehet tovább.....
2011. máj. 9. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt elkel fogadnod, mert a lány biztos nem fog kimenni külföldre. Lépj tovább ezen a kapcsolaton, mert szerintem így nem lesz jövője. A lánynak kényelmesebb otthon, mint, hogy mindennap saját magára/Rátok főzzön. Nincs rezsi stb....
2011. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen már az is számít egy kapcsolatban, hogy hasonlít-e a jövőről való elképzelésetek. Ha ő nagyon maradni akar, te pedig nagyon menni, akkor menj ki egyedül és keress mást.
2011. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele. Te munkanélküli vagy, neki legalább van munkája, még ha nem is keres olyan jól.

Kimegy veled külföldre, nem talál munkát, te sem találsz. Akkor ugyan miből éltek?

2011. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:33


Kedves utolsó!Ne írkáljál hülyeségeket amig azt sem tudod miről van szó!

Mind a háromszor meg lett volna a fix helyünk!De ő nem akart jönni!Nem úgy mentünk volna ki hogy majd lesz valahogy!Már előre lefixált helyre mehettünk volna!

2011. máj. 10. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kimenni külföldre, akkor nem fog kimenni.. nem mindenki akar kimenni akkor sem, ha kint jobban élne. Ha te annyira ki szeretnél menni menj nélküle... esetleg csinálhatod úgy, hogy nem szakítasz vele, hanem távkapcsolat lesz, és ha rájön, hogy hiányzol neki és mégis kimenne utánad megy.. ha meg nem, akkor nem.
2011. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem akar elmenni ha minden le van rendezve? Akkor gondolom lakás is lenne meg munka is. Először csak pár hónapra menjetek. Szerintem rájön, hogy egy kicsivel könnyebb az élet odakint onnantól meg lehet több is.
2011. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Miért nem akar elmenni ha minden le van rendezve?


Nem tudom,mert hülye,most már nem tudok mit mondani erre!

Kajánkat szálásunkat állták volna!Mindent félre tudtunk volna tenni....

2011. máj. 12. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, ha ennyire határozottan gondolkodtok mindketten, de teljesen másképp, akkor sajnos ez hosszú távon nem fog működni.

Zárójeles megjegyzés: nem lehet esetleg, hogy ő "ezt a tetves országot", ahogy fogalmaztál, a HAZÁJÁNAK érzi????.........

2011. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Zárójeles megjegyzés: nem lehet esetleg, hogy ő "ezt a tetves országot", ahogy fogalmaztál, a HAZÁJÁNAK érzi????......



Ennyire nem vedd a lelkedre...

Én is a hazámnak érzem,de ha egyszerüen nem tudunk itt boldogulni akkor miért maradnánk itt?Csupán haza szeretetből?Csak mert abból nem fogunk megélni!

2011. máj. 12. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kimennék veled :D
2011. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!