Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden téren megtesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden téren megtesz értem mindent, kivéve szex téren. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bármit megad nekem amit szeretnék és itt nem csak a pénzről van szó. Ha valahova el szeretnék menni vagy valamit megkívánok már szalad, hozza, megyünk stb. Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem. Szóval tudom hogy szeret ez 100%, másoktól is hallom.

De.

Szex közben ha én nem megyek el akkor szinte észre sem veszi. Közben persze mindent megtesz hogy nekem jó legyen, de ha ő végzett, avval kb le van tudva a dolog. Furcsán hangzik, de engem sokszor ez annyira nem visel meg, csak furcsa. hogy ő ennyivel le tudja a dolgot.

Szerintetek?


2011. máj. 8. 13:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy kivallassanak!:)
2011. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem.


És te szépen elfogadod akkor is, ha le van égve. Ezek után a víz se mossa le rólad, hogy nem a pénzelnek, ne haragudj.

2011. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem szeretnéd "alázni" őt. Az a baj, ha nem beszélsz vele erről, csak magad alázod folyamatosan. Egyre kevesebb tisztelet fogsz kapni tőle. Előbb-utóbb szakítás.
2011. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

pl: majd megfagytam már novemberben az őszi kabátomban de még nem tudtam újat venni

kaptam tőle egy téli kabátot

nem kellett volna elfogadnom azt sem?

2011. máj. 8. 23:42
 45/45 anonim ***** válasza:
beszélnek itt sokan hülyeséget, hát ha egy párból valamelyiknek van lóvéja, akkor nyilván megosztja a partnerével ... nem ez a normális?
2011. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!