Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden téren megtesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden téren megtesz értem mindent, kivéve szex téren. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bármit megad nekem amit szeretnék és itt nem csak a pénzről van szó. Ha valahova el szeretnék menni vagy valamit megkívánok már szalad, hozza, megyünk stb. Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem. Szóval tudom hogy szeret ez 100%, másoktól is hallom.

De.

Szex közben ha én nem megyek el akkor szinte észre sem veszi. Közben persze mindent megtesz hogy nekem jó legyen, de ha ő végzett, avval kb le van tudva a dolog. Furcsán hangzik, de engem sokszor ez annyira nem visel meg, csak furcsa. hogy ő ennyivel le tudja a dolgot.

Szerintetek?


2011. máj. 8. 13:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

" Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem. "


Ebből hol derül ki, hogy pénzeli, vagy pénzel akarja megfogni?Értelmezzétek már a kérdést!

2011. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Abba még nem kötöttetek bele, hogy a Kérdező hányszor vett levegőt amíg kiírta a kérdését...
2011. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
13:44 - ezt hogy érted? bocsi, nem értem
2011. máj. 8. 13:45
 34/45 A kérdező kommentje:

bocsi, most már értem


amúgy megszoktam ha kiteszek egy kérdést akkor tuti jönnek majd a rosszindulatú válaszok


minap tettem ki egy kérdést politika témakörbe, hogy vajon megszavazzák e a vasárnapot munkaszüneti napnak erre szabályosan elküldtek a francba hogy képzelem ezt? meg ha nem akarok ne dolgozzak hétvégén

mindegyis

ezeket már nem veszem észre

2011. máj. 8. 13:47
 35/45 anonim ***** válasza:
8%

Eltart téged, pénzel, ugrál neked, viszont szar az ágyban. Nézd, kislány minden(ki) nem lehet tökéletes. Tudod, isten ad és elvesz.

Szánalom az egész kapcsolat meg az, hogy nem mered kinyitni a szádat. Mondjuk ez a "támogatott" nők sajátossága.

2011. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Vannak nõk, akik igenis nem mindig mernek szólni a pàrjuknak, mert szégyellik magukat. Valahogyan vezesd rà a pàrodat, hogy neked is jobb legyen, és neki is meg kellene tõled kérdezni, hogy jól érzed-e magadat. A pàrodnak eleve fel kellene figyelnie arra, hogy nem adsz ki hangot, mert az jön magàtól. Csak sajnos sok nõ félrevezeti a pàrjàt, van akik tùlzàsokba esnek a jajgatàssal.


Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy kit ki tart el, vagy pénzel.

2011. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
ha nem mersz szólni, akk kezdeményezz. húzd oda a kezét, vagy kerülj felülre... sok nőnek nem sikerül a hüvelyi orgazmus. ez van.
2011. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Babáim nyugodjatok már le, ha szerencsétlen is a megfogalmazása, nem kell elkezdenie pattognia a midnenféle emancipunciknak hogy kitartott meg etc.

NEM ez volt a kérdés.

2011. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Hányszor szeretkeztek egy héten? hogy nem sikerül orgazmushoz jutatnia orálozni nem szoktatok?
2011. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

ha orál van akkor sikerül, mivel nem megy a hüvelyi

heti 1-2szer van

2011. máj. 8. 15:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!