Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden téren megtesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden téren megtesz értem mindent, kivéve szex téren. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bármit megad nekem amit szeretnék és itt nem csak a pénzről van szó. Ha valahova el szeretnék menni vagy valamit megkívánok már szalad, hozza, megyünk stb. Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem. Szóval tudom hogy szeret ez 100%, másoktól is hallom.

De.

Szex közben ha én nem megyek el akkor szinte észre sem veszi. Közben persze mindent megtesz hogy nekem jó legyen, de ha ő végzett, avval kb le van tudva a dolog. Furcsán hangzik, de engem sokszor ez annyira nem visel meg, csak furcsa. hogy ő ennyivel le tudja a dolgot.

Szerintetek?


2011. máj. 8. 13:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel még nem fogod porig alázni.Persze ugy kell előadni.Lehetőleg ne azt mondd hogy "Soha nincs veled orgazmusom".Legközelebb amikor szexeltek,és nem sikerül előtte elélvezned,mondd meg neki hogy neked még nem volt meg,és örülnél ha kicsit kényeztetne másképp.
2011. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Szólj neki, vagy kezdjétek veled, az a legjobb. Izgasson téged előbb, és ne legyen addig behatolás, míg nem érzed, hogy közel vagy a csúcshoz.

Ez őt is izgatja, te biztosan el fogsz menni, és ha össze tudjátok hangolni, az még jobb.

2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

25L --> én egyetemista vagyok még, de dolgozok mellette csak az elmegy főleg az egyetemre meg bejárásra


úgy hogy mindent megtesz értem, nem főleg pénzre értettem, mert nem szeretek elfogadni tőle pénzt

de ha közös hétvégénk van akkor behozza a reggelit (3 éve vagyunk együtt) megkérdezi hova szeretnék meni mit szeretnék és több mint valószínű rábóint, legyen az kirándulás, strand, bicikli, akármi

eltört a kezem pár hónapja és kórházba kerültem gipsszel egy hétre és minden reggel ott toporgott már látogatás idő első 5 percében hogy láthasson pedig a munkájából is elkésett, este szintén bejött


a pénzt főleg arra értettem, hogy volt hogy nem volt pénzem már hó végén valamire amit megvett nekem tudtom nélkül, pedig ő sem állt a legfényesebben

valamint mindig meglep valami aprósággal :)

2011. máj. 8. 13:33
 24/45 anonim ***** válasza:
20%
Én is lány vagyok,de SAJNOS én sem élvezek el mindig,kb.10 alaklomból 2x nem sikerul,de mindig elmondom neki.Vagy a póz nem jó,akkor meg kell mondani,hogy te úgy nem élvezel el,stb.Mivel azt írtam,hogy szeret,akkor ne szégyellj ilyet vele megbeszélni,mert tényleg lehet,hogy o azt hiszi,hogy minden ok.Szólj neki róla,és hidd e,megfog tenni mindent,hogy neked is jó legyen.
2011. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Kommunikáció! Ez kell ide. Ha ez nincs meg akkor még a legtökéletesebb kapcsolatok is tönkremennek. Mondd el neki hogy mi a probléma.
2011. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Egyébként meg érthető a viselkedése, kielégülés után még pár percig van egy izgalmi állapot, de utána már kissé érdektelen a szex. (Egészen a következő 'menetig', ami azért jó pár perc, főleg a férfiaknak, hogy megint megkívánja.)
2011. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

13:30-as: Nagyon tetszett a kommented. Vicces! :)))))


25L

2011. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
"ma valahogy nem sikerült eljutnom a csúcsra. folytatnád még egy kicsit kézzel/szájja// lenne kedved még egy körhöz?" legyél ennyire őszinte. sokkal megalázóbb az, h utóbb tudja meg, h neked alig volt jó, mint pl ha időben szóltál volna, h ez még kevés... nekem sosem mondott pasi nemet, ha kértem, h folytassa akárhogy, mert el akarok élvezni...
2011. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Ezt jóval előbb kellett volna közölnöd vele, ezután szerencsétlennek biztos megalázó lesz, ha azt hitte, hogy jó amit neked csinál.
2011. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

nem értem, nem azt írtam hogy ő tart el... írtam egy kommentet amibe elmagyaráztam

de ok, örüljetek neki hogy beolvastatok és a pasim pénzel akar megvenni


a többieknek köszönöm a választ

2011. máj. 8. 13:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!