Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden téren megtesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden téren megtesz értem mindent, kivéve szex téren. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bármit megad nekem amit szeretnék és itt nem csak a pénzről van szó. Ha valahova el szeretnék menni vagy valamit megkívánok már szalad, hozza, megyünk stb. Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem. Szóval tudom hogy szeret ez 100%, másoktól is hallom.

De.

Szex közben ha én nem megyek el akkor szinte észre sem veszi. Közben persze mindent megtesz hogy nekem jó legyen, de ha ő végzett, avval kb le van tudva a dolog. Furcsán hangzik, de engem sokszor ez annyira nem visel meg, csak furcsa. hogy ő ennyivel le tudja a dolgot.

Szerintetek?


2011. máj. 8. 13:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz neki, hogy neked még nem volt jó, folytassátok?
2011. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél vele erről? Mert a férfiak nem gondolatolvasók...
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Neki beszéltél már erről? Tudja, hogy te nem élvezed?
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

még nem mondtam :S


tudom-tudom hülye vagyok, ne mondjátok, csak valahogy nem visz rá a lélek

nem tudom miért

tényleg tiszta hülye vagyok

2011. máj. 8. 13:14
 5/45 A kérdező kommentje:

azt hiszem, eddig arra vártam hogy ő jöjjön rá. még meg is jegyzi néha hogy nem vagyok valami hangos közben

hát...

2011. máj. 8. 13:16
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen könnyü mondani, hogy beszéld meg vele tudom. Ehhez àltalàban nagyon nyiltsàg kell egymàs között. Attól is lehet félni, ha az ember szól neki akkor lehet arra törekszik és nem fog neki sikerülni, aztàn lehet majd hozzàszokik.
2011. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%

Akkor mondd el neki!

Ha ezen megsértődik...

2011. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
51%

tényleg tiszta hülye vagy, de azért tudod a bnődnek meg szerencséje van, mert én pl már rég úgy raktam volna ki a szűrét, mint annak a rendje, ugyanis az én szememben ez állat nagy önzőség

azért nehogy már csak én tegyek meg érte mindent, hogy neki jó legyen, ő meg csesszen rám ... na nem ...

szal beszélj vele! de férfiasan!

2011. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Magától nem fog rájönni (főleg ha egy kicsit színlelsz is)

mondd meg. házasok vagytok,mi olyan nehéz ebben?

2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

izé... én vagyok a lány

barátomnak nem merem hogyan elmondani, ettől persze tökhülye vagyok, csak épp nem tudom hogyan reagálna

porig sem akarom alázni szegényt

2011. máj. 8. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!