Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok, a barátom 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, a barátom 18. Nagyon rendes fiú, szeretném, ha a szüleim több mindent megengednének. Szeretnék több időt vele tölteni, lehetőleg náluk vagy nálunk de a szüleim nem engedik meg, pedig nem lenne szex, és hiába mondom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok, hogy vegyem rá őket? A másik dolog pedig az, hogy be szeretném mutatni a szüleimnek, bár tudják ki az, de kéne egy ilyen hivatalos alkalom. Hogy vessem fel az ötletet, ha a szüleim nem liberális gondolkodásúak? :(
2009. márc. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, egy alkalommal szeretném bemutatni a barátomat, nem vacsorára csak 5-10 perc hogy bemutassam, nektek melyik nap felelne meg a leginkább?
2009. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még lenne ötlet?
2009. márc. 16. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem örülj annak hogy a szüleid nem liberális gondolkodásúak.

Mesélj jó dolgokat a barátodról, csináld azt hogy mindig amikor elmész hozzá, növeld az időt 10-20 perccel.Ha tudják ki az, akkor kérdezd meg tőlük hogy van-e valami bajuk vele?

Azonban azt tudnod kell, hogy ebben a korban sok szülőt zavar ez a 3év korkülönbség.Ha mondjuk már 21 lennél a barátod meg 24, egyáltalán nem lenne zavaró.

2009. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétkor, amikor felmegy locsolni?
2009. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

A szülők mindig ilyenek.És ennek tényleg örülj mert mindez azt bizonyítja hogy figyelnek rád és óvni akarnak. De ha nagyon szereted a barátod akkor bármit mondanak semmit nem tudnak tenni és a te boldogságod miatt el fogják őt fogadni..idővel..hidd el.

a bemutatáshoz: ülj le a szüleiddel beszélgetni és mondd el hogy te igenis szereted és mivel a szüleidet is tiszteled és szereted szeretnéd ha megismerkednének vele mert akkor megtudják ők is hogy rendes és nem kell félteniük ha vele vagy...ezekután biztos több időt tölthetsz majd vele:)

2009. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim is ilyenek voltak vagy fél évig. Ezt az időt feldolgoztuk, sokat beszéltem a kapcsolatunkról és aztán megenyhültek és ennyi. A szülőknek látni kell azt, hogy ahogy veled törődnek úgy törődsz te is velük és fontosnak tartod a véleményüket. Hiszen általában nem azért beszélnek, hogy el ne aludjanak.


Remélem neked is ilyen szüleid vannak! Sok sikert!

2009. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ti még nagyon fiatalok vagytok!Tanulás kell,nem állandó együtt lógás!Ez nem azt jelenti,hogy ne talizz vele,csak azt akarom mondani,hogy mi a szülö érve!Ráérsz te 25évesen is éjel-nappal vele lenni.Én otthagytam a sulit,most bánom.Én ha megint ennyi idős lehetnék akkor nem foglalkoznék a fiukkal valo együtt lógással.Szex nem kifogás anyudéknak,hisz ott fekhetsz le vele ahol jolesik,hisz ők ugyse lesznek ott!15évesen eléggé kiscsaj vagy még.ne haragudj,hisz én haragudtam mikor 15évesen ugyanezt mondták nekem.Most 30évesen belátom:tök igazuk van.
2009. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

15:03-as: Félreértelmezted a kérdésem, hiszen természetesen nem szeretnék vele éjjel-nappal együtt lógni, mert térre is szükségem van és tanulnom is kell, és a barátaimat sem hanyagolhatom. A gondom annyi, hogy egyáltalán nem engedik, hogy menjek hozzá és ő sem hozzám, és sokszor annyira hiányzik, hogy ne csak az utcán álljunk kint a szemek kereszttüzében...

Én is sokat beszélek nekik, de nem akarnak enyhülni... Húsvétkor meg nem leszünk itthon, elutazunk.

2009. márc. 17. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én is sokat beszélek nekik, de nem akarnak enyhülni... Húsvétkor meg nem leszünk itthon, elutazunk."


Akkor fuccs. A 18 éves srácnak ehhez nem nagyon lesz kedve, ha ilyesmi sűrűn előfordul. Csak abba gondolj bele, hogy egy 18 éves lányt meg mindenhova elengednek. Együtt lehet a párjával.


Szerintem és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom, nem vagytok egymáshoz valóak. Mások az igények, mások az elvárások, nagyon sok minden más.

A szüleid ezt nagyon jó tudják és védeni akarnak olyan dolgoktól, amiket nem lehet itt, egy pár mondaton belül kifejteni. Lehet semmi sem igazolódna be a sejtésükből... de a kicsi lányuk vagy és szeretnek téged! Nem ellened, érted. Várj még egy kicsit.


25/f


25/f

2009. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,ezen nincsmit félreérteni!Én mondjuk megengedném,hogy legyetek nálunk vagy a pasidéknál(már a szüleid lennék)hisz akkor tudom,hogy itt vannak a gyerekek,jó helyen és nem csavarognak össze-vissza!DE!15éves lánynak(noha elég érett is rá bár szerintem még csitri akkor is)nem valo,hogy a pasi ott logjon sokat.ha anyudék megengedik akkor később az lesz hogy na anyu had aludjon it---lécciiiiii meg had aludjak ott.lécciiiii......aztán szakitás,jön a következő....és a szüleid azt veszik észre,hogy átjároház lett.figyi!én 2éve vagyok külön!27éves koromig nem alhatott ott senki nálam és 25éves koromig 10-ig lehetett ott fiu!a magam példájábol beszélek,mertmár felfogtam a dolgokat.most 15 vagy.kis éretlen.majdha 18-23leszel akkor meg nem tudnának majd ilyen téren a szüleid parancsolni.ezért csinálják.dacolo kiskamaszodo leányzo vagy aki most besértődik tuti rám,hogy mit pofázik ez a hülye,de ugyanigy voltam.mintha magam látnám benned és a szüleidbe a szüleimet!ja és a pasiim szülei se engedtek ottalvást meg jöttek a fiuk elé ha 10-ig nem ette haza a fene.sokszor sirva elrohantam a szobámba.hogy az egész világ ellenem van-cimszoval!ma márcsak jót röhögök rajta és aki ugyanezt mondta nekem annak van igaza.most belátom.majd 15év mulva tutira eszedbe fogok jutni!nekem is most jutott az illető az eszembe!ésha neked is lesz majd egy 15 éves lányod akkor te is azt fogod mondani,hogy te még gyerek vagy ehhez!ha a srác szeret kitart melletted!ha nem meg ne bánd.
2009. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!