Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden téren megtesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden téren megtesz értem mindent, kivéve szex téren. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bármit megad nekem amit szeretnék és itt nem csak a pénzről van szó. Ha valahova el szeretnék menni vagy valamit megkívánok már szalad, hozza, megyünk stb. Ha pénze alig is van, de meglát valamit aminek tudja hogy örülnék tuti meg fogja venni nekem. Szóval tudom hogy szeret ez 100%, másoktól is hallom.

De.

Szex közben ha én nem megyek el akkor szinte észre sem veszi. Közben persze mindent megtesz hogy nekem jó legyen, de ha ő végzett, avval kb le van tudva a dolog. Furcsán hangzik, de engem sokszor ez annyira nem visel meg, csak furcsa. hogy ő ennyivel le tudja a dolgot.

Szerintetek?


2011. máj. 8. 13:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
gondolja, hogy majd legközelebb kárpótol. Ha akarod folytatni még, mondd, hogy "még.."
2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
55%

Hát nézd...ő azt hiszi hogy minden rendben, és neked is jó. Akkor mit vársz, mire figyeljen? Hiszen még meg is jegyezte hogy nem vagy túl hangos..akkor elmondhattad volna.


Néma gyereknek anyja sem...


Itt most nem a párod a ludas.

2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
57%

Azért az elgondolkodtató:


1. észre sem veszi, hogy elmentél-e

2. látja, hogy neked nem annyira jó, de semmi változtatás

3.ezért még neked kell kellemetlenül érezned magad

2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
76%
szóval az probléma, ha valakivel együtt élek, sokat sexeltünk már, de nem tudom, hogy mikor volt jó neki a sex.
2011. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
39%

honnan tudná, hogy akarod még, ha nem szólsz?

Azt hiszi, elég volt, ha hagyod abba...

szerinted honnan tudhatná, hogy neked milyen? Azt te érzed. Ő nem érzi. Ha nem mondod, nem tudhatja, hogy te mit érzel, s mit nem.

2011. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
76%

nyugodtan szólj! Ha egy lány szexet kér, azt a fiúk erotikusnak találják, nem pedig sértőnek.

Igaz, fiúk?

2011. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha úgy tesz a hölgy, mintha minden rendben lenne, akkor nem lehet elvárni, hogy gyanút fog a párja.


Ez nagyon fontos egy kapcsolatban, a nyíltság. Nyilván nem egy önző dög a pasid, hiszen ahogy leírtad, elhalmoz mindennel, és nem hiszem hogy az ágyban ne akarná a legjobbat nyújtani.


Azzal jobban megalázod, ha adod alá a lovat, hogy minden jó, közben meg nem is...


Egy normális komoly kapcsolatban ez nem lehet tabu.

2011. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
76%
Jóesetbe igaz.Bár nálam nem fekszik ez a ráfordulok, elélvezek, lefordulok, alszok sex.
2011. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
20%

Feltetlenul meg kell beszelned, ha akarod, hogy neked is jo legyen.


De most egy kerdes....Azt mondod mindent megad neked, nem csak a penzrol van szo.

Neked a parod ad penzt?! Egy ferfi penzel, tart el teged?!

Nem dolgozol?!


25L

2011. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
65%

Elég gáz pasi, azt hiszi, hogy pénzzel meg tud tartani. És látod, te is ebből vonod le azt a következtetést, hogy szeret. Most már nem csodálkozok, hogy minden nő a pénzre hajt.

Én soha nem szórtam a pénzt nőkre, de kielégítettem őket, soha nem volt ebből probléma.

Legközelebb ha venni akar neked valami drágát, mondd neki, hogy inkább majd este erőltesse meg magát kicsit.

2011. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!