Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex tett tönkre mindent?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim,nagyobbik testvérem mutatta be-- normális ismerkedés, jól érezzük magunkat kedvel,kedvelem, megszeretem.stb..pettingelni is elkeztünk végül eljött az ideje hogy teljesítsünk a vágyaknak, aztán 3 és fél hónap után (szeretem kivárni az időt, és ő sem erőltette)! Maga az együttlét nagyon klassz volt, kellemesen telt el. Ezenkívül még csak egyszer voltunk még együtt"úgy". Azóta nem keresett, csak ritkán írt, ha ezt szemére hánytam ,ostoba kifogásokkal jött elő. Teljesen hideggé vált, és legyünk őszinték, lekoppintott. Tesóm szemébe ugyanúgy jó pofizik, haverok, rólam nem esik szó. Tesómnak sem tetszik a viselkedése, de azt mondja a szokottabbnál zárkózottabb lett a srác. Eltűnt mint szürke szamár a ködben. Ez a szex miatt lehetett? Kérlek, ha van ötletetek írjátok meg. Mindent leírtam, nincsenek jelentősebb részletek, de egyszerűen nem fér a fejembe, még csak nem is hallottam ilyet. Ennyire nem tetszhettem neki ezekszerint? Nem tudom mit tettem?:( 22/L
2009. jún. 2. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Arra nem gondoltál hogy csak le akart veled feküdni egyszer kétszer?
2009. jún. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég kitartó volt nem hiszem h csak a szex miatt kellettél neki.

Mi lenne ha leültetnédbeszélgetni.

Valami másis lehet ott ha"a szokottabbnál zárkózottabb lett a srác. Eltűnt mint szürke szamár a ködben".

Valahogy próbáld megbeszélni vele.

2009. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon rossz vagy az agyban (bocs, ne bantodj meg, igy latatlanban ez is egy lehetoseg) - ez esetben a pasi egy f***sz h igy otthagy, vagy pedig valami tortenhetett, amirol nem tudsz, multbol felbukkano exbaratno, esetleg egy rosszakarod, aki bemeselt neki valamit rolad. Meg kene beszelnetek, ha nem akarod annyiban hagyni! Biztos nem csak szexre kellettel neki, arra barmikor talalhatott volna "egyszerubben megszerezheto" csajt, harom es fel honapot csak akkor varna ha komolyan gondolja veled...
2009. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
szerintem kizárt h azért hagyott ott mert lefeküdtetek. valami más lesz/van a háttérben. ez az ő sara, ugyhogy ezen ne emészd magad, hogy biztos elrototttál valamit.
2009. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, tudok olvasni, kitartó volt: rendben.. hát nem volt neki sürgős. Miért kellett volna sürgetnie, aki sürgeti az együttlétet az általában csak kitolja. Én egyik barátnőmmel 2 hónap után lefeküdtem amikor "az elődöm" még lapátra is került fél év után mert sürgetette. Szóval ne legyünk ilyen közömbösek hogy hát "biztos már nem tetszel neki". De az is lehet hogy ha rendes srác akkor csak felejteni akart valakit és azt hitte tud szeretni téged... előbbire azért több esély van.

Az ágyban nem hiszem hogy rosz lennél, legalábbis valami förtelmesen rosz dolgot kellett hogy csináljál ha emiatt lép le.


Talán a legjobb ha megkeresed és megkéred arra hogy a valódi indokot legyen szives elmondani mert úgy érzed kihasznált és meg szeretnél nyugodni.

2009. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Összekaparom a maradék önbecsülésem,és felhívom hogy mia f** van:S
2009. jún. 2. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írj mi volt! :)
2009. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én párommal több,mint egy évet vártunk a szexszel,addig petting volt, és már 3 éve együtt vagyunk, ezt csak a "kitartósága" miatt írom, hogy lehet,h tényleg csak a szex kellett neki....

mellesleg, nem a kor miatt vártunk ennyi, ő 24, én 21 évesek vagyunk

2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szétmentünk. a srác bevetette az "eltűnök mint szürke szamár" effektust.. hát pukkadjon meg. Ennyi voltam, köszi és sziasztok!
2009. jún. 13. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!