Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelt kérdés

Azért szakitottam mert valamelyik nap amikor utaztunk a villamoson a pasimmal azt mondta hogy milyen alacsony vagyok. Mindig magassarkúban járok ő még nem is látott máshogy de akkor kivételesen lapos cipőben voltam és ráadásul még meg is voltam görnyedve. 167 cm vagyok egyébként. Utána ő is mondta hogy nem tart alacsonynak csak abban a szituációban tűntem annak a villamoson és a szokotthoz képest voltam alacsonyka. De én emiatt kidobtam hiába mentegetőzött utána engem ne alacsonyozzon le semmilyen körülmények között még viccből sem.

Hozzáteszem csak ezért szakitottam semmi más indok nem volt tehát nem hűlt ki a szerelem, nincs harmadik semmi ilyesmi.


2011. ápr. 19. 13:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
100%

Te beteg vagy-.-

Barátod Szerencsés mert már nem jár veled : )

2011. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem az IQ-dra értette véletlenül ?
2011. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a kérdésen nagyot röhögök :D


Én pasi vagyok, 21 f, és még 170 CENTI se vagyok pontosan!

Kb. 169 egész valamennyi!


Hahaha JÓ NAGY HÜLYE VAGY :DDDD

Ráadásul a húsvétot is buktaaaaaaaaad :D

2011. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hihetetlen, hogy valaki 24 évesen ilyen idióta legyen.. nem szeretted te sosem a barátod, ha éreztél volna iránta valamit, akkor egy ilyen lényegtelen dolog miatt nem szakítottál volna vele.. de így jobb is, mert kicsi az esélye annak, hogy a barátod talál még 1 ilyen hisztis, éretlen lányt.. grat.
2011. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
77%
Fogadjunk, diplomád sincs :D
2011. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lennék egyedül örök életemben, mint egy ilyen idióta libával.
2011. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Te esküszöm hülye vagy XDDD

Ilyen nincs a világon...

Senki nem ért meg? Szerinted miért??? Mert marha vagy!

Istenem el se hiszem, hogy létezik ilyen buta ember is...

Barátod remélem talál egy normális lányt, mert te nem vagy az az 100%

2011. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
57%
En megertelek, hogy rosszul esett, hogy lealacsonyozott, mivel ez nem tenymegallapitas, ugyanis 167 cmvel te az atlag folott vagy, tehat nem vagy alacsony. Viszont az, hogy 24 eves fejjel csak ezert szakitasz, elegge fajdalmas... en mar akartam is irni, hogy ezek a mai tinik, de te mar egy egyetem elvegzese utan vagy, mar ha van vmi hasonlod, szal vannak dolgok amiket sajnos nem lehet megerteni.Azt kivanom, hogy legalabb TANULJ az ilyen esetekbol.
2011. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
jahhhhh de az nem baj h te is szoktad piszkálni azzal h alacsony mi?????????????hát egy jó nagy pénzéhes pláza k.urva lehetsz a kommentjeid meg a kérdésed alapján.barátodnak nagy szerencséje van h szakítottál vele.nálad már c sak jobbat kaphat.
2011. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Orfeus ***** válasza:

Magyar társadalom ide jut, hogy 24 éves "nők" azon problémáznak, hogy milyen alacsonyak... Én ebbe semmi sértőt nem érzek, hogy ha valaki azt mondja hogy alacsony, vagy magas vagyok :D Azt hiszem ha valakit tényleg szeretek, nem csak szeretem a szót használni, akkor ilyen miatt szakítani...


Láttam azt hiszem a 3-adik oldalon egy támogató érvet, az írásából is látszott hogy ő is értelmiségi réteghez tartozik.

2011. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!