Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelt kérdés

Azért szakitottam mert valamelyik nap amikor utaztunk a villamoson a pasimmal azt mondta hogy milyen alacsony vagyok. Mindig magassarkúban járok ő még nem is látott máshogy de akkor kivételesen lapos cipőben voltam és ráadásul még meg is voltam görnyedve. 167 cm vagyok egyébként. Utána ő is mondta hogy nem tart alacsonynak csak abban a szituációban tűntem annak a villamoson és a szokotthoz képest voltam alacsonyka. De én emiatt kidobtam hiába mentegetőzött utána engem ne alacsonyozzon le semmilyen körülmények között még viccből sem.

Hozzáteszem csak ezért szakitottam semmi más indok nem volt tehát nem hűlt ki a szerelem, nincs harmadik semmi ilyesmi.


2011. ápr. 19. 13:00
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha ez nem egy kamu kérdés, akkor az önismeretednek kellene kicsit utána nézni.


Mi abban a sértő a számodra, ha azt mondják neked, hogy alacsony vagy? Miért sértő ez?


Ez kb. olyan, mint ha rólam megállapítanák, hogy jé, barna hajam van.


Egyébként pedig ha egy nő alle natur, lapos sarkú cipőben 167 cm, az egyáltalán nem alacsony testmagasság, kicsivel még a női átlagos testmagasság felett is van.

Az pedig, hogy egy nő egy férfihoz képest általában alacsonyabb, teljesen természetes dolog.

2011. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
69%
hát te komplett idióta vagy nem csak törpe
2011. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Csak mert aki szerelmes, az általában nem csinál ekkora f.szságot...
2011. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2011. ápr. 24. 16:12
 25/50 anonim ***** válasza:
lökött
2011. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

14:46


legalább egy valaki rajtam kívül, aki ezt látja ;P

2011. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem is szereted ha ekkora baromság miatt kidobtad..az ágyban is magassarkúban vagy már bocs..meg otthon is??
2011. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagy?! Én ezt a helyedben már nem hangoztattam volna, hab a tortán. Kis plázapi.csa.
2011. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagy normális. Én 163 cm vagyok, teszek rá ki tart alacsonynak, ekkorára nőttem. Nagyobb a fenekem az átlagnál, párom megjegyezte, hogy "Dejó, hogy nem olyan kicsi, mint az exének." Sértődtem volna meg? Megállapította ő is, hogy nagyobb. Na és? Ha ez az igazság, akkor mit kell hisztizni?

2011. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora problémáid vannak! Nézzél önmagadba mielőbb, és ha szerelmes lennél, nem tudtad volna kidobni a srácot;)
2011. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!