Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelt kérdés

Azért szakitottam mert valamelyik nap amikor utaztunk a villamoson a pasimmal azt mondta hogy milyen alacsony vagyok. Mindig magassarkúban járok ő még nem is látott máshogy de akkor kivételesen lapos cipőben voltam és ráadásul még meg is voltam görnyedve. 167 cm vagyok egyébként. Utána ő is mondta hogy nem tart alacsonynak csak abban a szituációban tűntem annak a villamoson és a szokotthoz képest voltam alacsonyka. De én emiatt kidobtam hiába mentegetőzött utána engem ne alacsonyozzon le semmilyen körülmények között még viccből sem.

Hozzáteszem csak ezért szakitottam semmi más indok nem volt tehát nem hűlt ki a szerelem, nincs harmadik semmi ilyesmi.


2011. ápr. 19. 13:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de azt kell hogy mondjam: hülye vagy!
2011. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagáltad, és ezt te is érzed. Remélem vissza tudod szerezni, mert ezért kár lenne szakítani. De a jövőben változtass a hozzáállásodon mert túlreagálsz apró dolgokat. Ha valami nem tetszik akkor azt beszéld meg a pasiddal, és többször nem fogja mondani. HA szándékosan sérteget, az más. De itt szerintem nem erről van szó.
2011. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
100%
Hát ha ennyit miatt szakítasz vele, tényleg barom vagy, és mindenesetre sem vagy szerelmes..butaság ennyi miatt szakítani valakivel, ha tényleg szereted! Ha pedig nem szereted, akkor még ürügynek is elég gázos, bocsi :S
2011. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
kifejtenéd? szerintem ő volt bunkó engem ne alacsonyozzon még viccből sem.
2011. ápr. 19. 13:07
 5/50 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele azt mondta nem tart alacsonynak csak abban a szituációban voltam alacsony a megszokotthoz képest mert állandóan magassarkúban járok. De ebből arra következtetek hogy lapos cipőben már alacsonynak tart. Ne csak magassarkúban legyen jó a magasságom neki hanem mindenhogyan. És ne alacsonyozzon ha véletlenül nem a megszokott magassarkúban vagyok.
2011. ápr. 19. 13:10
 6/50 anonim válasza:
100%
Hát de most annyi miatt, hogy alacsony vagy? Én is 167 cm vagyok, ha a barátom mondaná, hogy de alacsony vagy, akkor max vissza vágnék annyit, hogy a 2m talán normálisabb? Nem kell rögtön felkapni a vizet. Meg szerintem azért annyira alacsonyak se vagyunk.Aki mondjuk a 140-150 cm-t veri, az mondhatja hogy gáz(bár erről se ő tehet) meg megsértődhet, de a barátod nem gondolnám hogy bántani akar vele hidd el.
2011. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Észlény! Ha egyszer alacsony vagy akkor mi ebben a para? Bár 167cm nem törpe figura, de lehet, hogy hozzá képest az vagy. És mi van megjegyezte, hogy akkor ez neki feltűnt? Ha van egy pattanásod és véleltenül észreveszi akkor fel is koncolnád? Ilyen értelmes embereket élvezettel rugdosnám le a Tajgetoszról. Jobb is, hogy szakitottál vele. Értelmesebb csajt érdemel a srác, mint te!
2011. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt bunkó?

Szerintem ez egyszerű ténymegállapítás volt.Neked valószínűleg kisebbségi komplexusod van,fordulj szakemberhez.

2011. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Én is szoktam piszkálni hogy alacsony 172 cm. Szerintem tele van kisebbségi komplexussal. És ha magassarkú van rajtam akkor általában egymagasak vagyunk. Most alacsonyabb voltam és erre szólt be.
2011. ápr. 19. 13:15
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!:S

Szerintem a barátod jobban járt hogy szakítottal vele,és nem lesz egy ilyen hisztis p*csa barátnője!:S

2011. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!