Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég ok egy szakításra egy...

Elég ok egy szakításra egy verekedés? Egy eldurvult játékra gondolok, ami többször előfordult.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Szerintem igen. Ha a játékban sem tudja, érzi hol a határ, akkor benne van az agresszió, az uralkodási vágy. Ha képes neked fájdalmat okozni, akkor menjen!!!

2009. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem igen.de sokmindentől függhet....bővebben?!
2009. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A verekedés megfogalmazás számomra azt jelenti, hogy kölcsönös durvaság volt... így nehéz véleményt mondanom, mert nálam nem fordulna elő. Gyengébbel nem verekszem, erősebbel meg hülye lennék, egyenrangúval meg azért, mert minek? Ha velem szemben valaki erőszakot alkalmazna, tuti, hogy max egyszer tenné. Aztán repülhetne is.
2009. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert tudni kell, játékban hol a határ.
2009. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formájában és tartalmával erre a kérdésre nem lehet választ adni.

De intő jel: Milyen játék az, aminek a vége verekedés?????

2009. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Milyen játék?

Mondjuk úgy, hogy előjáték, csak másnap ugye dolgozni kell menni, esetleg lila szemmel!

2009. szept. 11. 21:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Áhh felejtős. Bár én férfi vagyok, de ha nő lennék se tűrném senkitől hogy félholtra verjen. Azonnal hagyd ott mert az ilyen ember nem változik. Ha téged megver ha esetleg gyereketek lennének azokat is bántalmazná. Ugye azt te sem szeretnéd?!
2009. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Meguti a szemedet ugy, hogy belilul???? Azonnal hagyd ott, remelem gyereketek nincs! Pakolj, menj es ne nezz hatra. Ne szenvedj, ne eljel felelemben, ne higgyel neki semmit, ne alazkodjal meg.

Soha de soha senki nem emelhet rad kezet. Ez nem jatek, ez butasag.

Azonnal hagyd ott, ne vard meg amig joool agyonver mindig.

2009. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nincs még gyerek.

Mindig együtt kezdjük, csak a végén durvul el.

Nem szeretném elhagyni, mert nagyon szeretem, csak azt szeretném elkerülni, hogy a végére "bekattanjon", bezöldüljön a szeme és durr.

2009. szept. 11. 21:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, szex közben durvul el?


Nem kéne hagynod, van egy ismerősöm eleinte csak finoman volt durva a srác, pár hét mulva meg már az ágyról nem bírt leszállni a nő annyira szétlett verve szexközben :(

2009. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!