Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég ok egy szakításra egy...

Elég ok egy szakításra egy verekedés? Egy eldurvult játékra gondolok, ami többször előfordult.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt gondolom csak szexuális értelemben írtad. a párod ezek szerint szadista szexuális beállítottságú. ha viszont te ezt nem élvezed és nem vagy szado-mazoista, nem illetek össze és nem leszel boldog vele. vagy megszokod, vagy egyre nagyobb bajok lesznek
2009. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek egyértelmű, hogy én vagyok a nő?
2009. szept. 11. 22:06
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
hmm akkor a pasi kérdező..talán szexben akarod megverni és aztán szakítani? nem értem azt mondod h szereted és nem akarod elhagyni őt..
2009. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Most találós kérdésezel velünk, vagyha tényleg problémád van akkor talán közöld a megfelelő információkat.

Már ötvenszer kérdezték, hogy szex közben vagy hogyan?

gyakorlatilag feltettél egy kérdést, amiben semmi nem egyértelmű.

2009. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igazad van 11.53-as, de nem kérdezték ötvenszer.

Persze, hogy szex közben történik, eleinte nem durva, de később már nem tudom kontrollálni, és be szeretném fejezni, tudom, hogy egy kis perverzió még belefér, csak ez már sok.

2009. szept. 12. 20:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer vesztettem el a fejem játék közben.Bőgve kértem bocsánatot, és alaposan megbeszéltük. Azóta is együtt élünk, és boldogak vagyunk.
2010. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!