Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelt kérdés

Azért szakitottam mert valamelyik nap amikor utaztunk a villamoson a pasimmal azt mondta hogy milyen alacsony vagyok. Mindig magassarkúban járok ő még nem is látott máshogy de akkor kivételesen lapos cipőben voltam és ráadásul még meg is voltam görnyedve. 167 cm vagyok egyébként. Utána ő is mondta hogy nem tart alacsonynak csak abban a szituációban tűntem annak a villamoson és a szokotthoz képest voltam alacsonyka. De én emiatt kidobtam hiába mentegetőzött utána engem ne alacsonyozzon le semmilyen körülmények között még viccből sem.

Hozzáteszem csak ezért szakitottam semmi más indok nem volt tehát nem hűlt ki a szerelem, nincs harmadik semmi ilyesmi.


2011. ápr. 19. 13:00
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
jajj basszus XD Az én barátnőm még 160 centi sincs, néha "lekertitörpézem", de csak nevet rajta. Hálát adok az istennek, hogy nem veled járok :D
2011. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác már rajtad röhög a haverjaival:D
2011. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Engem senki nem ért meg? Tök rosszul érzem magam.
2011. ápr. 24. 16:55
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén.... hülyevagy. tudom, már sokan mondták, de ezért szakítani?! Inkább nem mondom el, h ebből mire következtet mindenki, h te milyen nő vagy. Hogy ha egy ilyen "óriási sértést" nem tudsz elviselni, elég szánalmas vagy és ezt sztem sokan így gondolják.

Ja, és nem hinném, hogy szereted...



(bocs, hogy őszinte vagyok)

2011. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy "alacsony", mióta sértés? Mióta negatív jelző? tudtommal egy egyszerű általános tulajdonság megnevezése... valamelyik nap egy barátom döbbent le, hogy hozzá képest milyen alacsony vagyok, ennek hangot is adott, de eszembe sem jutott volna, hogy ezt sértésnek vegyem, hiszen tényleg alig érek fel a mellkasáig... én nem értem, ebben mi a sértő, és még ha sértő is lenne, akkor is bocsánatot kért, ennyiért szakítani...tudod, mit? nagyon jól tetted, hogy szakítottál, mert ez a szegény fiú nem egy ilyen egoista, hisztis hárpiát érdemel, mint te...


21/L

2011. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg jól tetted. Felesleges túl komplikálni téged ez megbántott meg rosszul esett, nem csak k*rv*zásért lehet.


Én is dobnám. És ha dobtad akkor mi van, lesz még jobb is. Legalább kiálltál magadért,

2011. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Mi sértett meg téged ennyire azon, hogy megállapította, alacsony vagy?? Mondd már el kérlek, komolyan nem értem!
2011. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
hát elég furcsa a gondolkodásmódod, ha ennyiért dobsz valakit (de ""szereted""... nem, nem szereted, csak dobálózol ezzel a szóval, kedveled maximum...) akkor meg is érdemled, hogy egyedül legyél...
2011. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen tetted,hogy kidobtad!

Ne készítse ki egy ilyen önbizalom nélküli,kisebbségi érzésekkel teli lány!

2011. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Én 162 cm vagyok és tőlem mondhatja rám bárki, hogy alacsony vagyok... nem érdekel :D Ha kövérnek nevezett volna, talán elég ok lett volna..., de így... Istenem! xD Milyen hisztigépek vannak.

Egyébként meg, szerintem az IQ szinted az alacsony, drágaság.

2011. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!