Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok volt szakitásra?

Figyelt kérdés

Azért szakitottam mert valamelyik nap amikor utaztunk a villamoson a pasimmal azt mondta hogy milyen alacsony vagyok. Mindig magassarkúban járok ő még nem is látott máshogy de akkor kivételesen lapos cipőben voltam és ráadásul még meg is voltam görnyedve. 167 cm vagyok egyébként. Utána ő is mondta hogy nem tart alacsonynak csak abban a szituációban tűntem annak a villamoson és a szokotthoz képest voltam alacsonyka. De én emiatt kidobtam hiába mentegetőzött utána engem ne alacsonyozzon le semmilyen körülmények között még viccből sem.

Hozzáteszem csak ezért szakitottam semmi más indok nem volt tehát nem hűlt ki a szerelem, nincs harmadik semmi ilyesmi.


2011. ápr. 19. 13:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is srácnak hogy dobtad, legalább van esélye normális lányokkal ismerkedni.
2011. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szerencsés a srác :D Ha leribancozott volna, akkor oké a haragod, de abban, hogy alacsony semmi sértő nincs.
2011. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora hülye vagy :D mázlija van a srácnak, hogy nem rabolod tovább az idejét...
2011. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Orfeus ***** válasza:
100%

Hát ha ennyi miatt képes vagy kidobni egy fiút, akkor nálad vmi nincs rendbe... Én is szoktam mondani a bnőmnek, és ő szintén 167 mint te :) De én 182 vagyok :) Imádom hogy ilyen alacsony, és szoktam is mondani neki, nem azért hogy szarrá alázzam, valszeg a te barátod se azért mondta, te nagyon rúlreagáltad.


Nem téged kell sajnálni hanem a szegény gyereket, hogy jöhetett össze ilyen lánnyal aki ilyenért képes szakítani... És hát ebből az írásból látszik hogy nem szerelmes vagy, vagy jól néz ki, vagy pénzes a gyerek és azért kellett neked, más nem tudok elképzelni.


Ha a barátodtól nem tűröd a kritikát, az ilyen kritikát, amit biztos hogy viccből mondott, akkor máshogy hogy állsz hozzá? 1-es kapsz suliba aztán felgyújtod az egészet???


Nem akarok minondani azt hogy (szerintem cigány vagy, mert azok szokták ezt csinálni) mit gondolok, mert lehet hogy sértő lenne :/


Ne akard visszaszerezni, jobb így neki!

2011. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim válasza:
100%
fake and gay :D
2011. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.........


Miért ha pl hosszú a hajad és levágatod és akár barátnőd akár valaki mondja hogy levágattad? akkor elküldöd a fenébe?Hát szerencsés a pasid hogy megszabadult tőled,remélem nem fogad vissza.

2011. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
birka...
2011. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 86%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:05


Ha nyolcszázan lepontoztok, akkor is azt mondom, hogy hülye a kérdező, sőt kiegészíteném, hogy egy idióta pics@!!!

2011. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Te bu.zi vagy már ne haragudj...ilyen egy nyávogós riba.cot mint te !!!! Az ilyen nőket utálják a legjobban a férfiak !!
2011. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim válasza:
100%
A baratod helyebe most oromtancot jarnek.xD
2011. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!