Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes társkeresés. Igen vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív tapasztalatokat, hozzászólásokat várok. Mire kell figyelni?
2009. márc. 3. 06:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

A netes profilok alapján tized annyit lehet megtudni valakiről, mintha pl. látnád egy rövid ideig valahol: mozgás, gesztusok, beszéd, stb.

És ezért az a tapasztalatom, hogy a netes profilok rossz szűrők, mert minden a találkán derül ki. Ezért sok találkára van szükség, ami nagyon sok időt elrabol.

Hatékonyabb olyannál próbálkozni, akit már láttál és bejön. Illetve szélesíteni a baráti kört, új embereket megismerni. Nem feltétlenül csak az ismerkedés miatt.

2009. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok negatív tapasztalatom volt a netes társkeresésről. Volt onnan pár kapcsolatom, hoszabb-rövidebb, volt aki lelécelt szó nélkül és volt akiről kiderült, hogy nem éppen a legjobb ember. Sok a hazudozás, stb.

De hogy valami pozitívumot is írjak: a mostani páromat is onnan szedtem össze. :) 9 hónapja vagyunk együtt, kisebb nagyobb zűrökkel...ezt lehet páran zokon fogják venni, de nekem teljesen az a tapasztalatom, hogy a neten szinte csak "zűrös" és "furcsa" emberek vannak...én is az vagyok. :D

Szóval ha kipróbálod, én azt javaslom, hogy készítsd fel magad, mert sosem tudhatod, hogy az amit leírtak, vagy az a kép amit ott látsz mennyire valós...vagy nagyon, vagy semennyire...sajnos manapság az utóbbi a gyakoribb. :( Tapasztaltam jó párszor.

2009. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A válaszom: igen :)

Az első regisztrálásomkor pár fiú írt, néhány üzenetváltás, majd közölük a számomra legszimpatikusabbat választottam ki. Találkoztunk, 1 hónapig tartott, hetente egyszer keresett, akkor is csak azért, hogy menjek fel hozzá... Szóval az élmény negatív volt, beleéltem magam, hogy végre valaki, erre csak szexet akart. (amit nem kapott meg)

Ezután sokáig hallani sem akartam a netes társkeresésről, de aztán majd egy évre rá újra regisztráltam, lesz, ami lesz alapon, majd óvatosabb leszek. Másodjára tömegével érkeztek ugyanazon az oldalon az üzenetek, sok sráccal azóta is barátság céljából tartom a kapcsolatot. De megtaláltam azt az egyet is :) 2.5 hónapja vagyunk együtt, még nagyon az elején vagyunk, de jók vagyunk együtt, összeillünk, hasonlítunk. Szóval vannak még "csodák" :)

2011. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!