Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes társkeresés. Igen vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív tapasztalatokat, hozzászólásokat várok. Mire kell figyelni?
2009. márc. 3. 06:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több hosszabb és mély kapcsolatom kezdődött a neten.

Úgyhogy nekem jó tapasztalataim vannak. (nem azért értek véget mert a neten kezdődtek :))

[link]

itt már elég sokat beszélgettünk a témáról. Nem akarom újra leírni. :)

2009. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne? Mi Chaten ismerkedtünk, az első chatelés után kb. 1 hónapig csak sms-ek és telefonbeszélgetések voltak, majd 1 hónap után találkoztunk. Én szerettem volna még húzni az időt (én vagyok a lány, akkor volt vége egy másik kapcsolatomnak), de tudtam, ha továbbra sem találkozok vele megunja az állandó telefonálgatást. Tehát így találkoztunk, rá egy évre volt az eljegyzésünk, azóta házasok vagyunk. Hajrá ne félj.

A stílus fontos, ha Neten ismerkedsz, aki úgy kezdi, hogy honnan és hány éves vagy hány centi, kiló stb, azzal vigyázni kell. Akivel tudsz mindenről beszélgetni, először a neten, msn-en azzal érdemes találkoznod, hisz ez még semmilyen kötelezettséggel nem jár, ha nem jön be az a találka, legfeljebb többször nem találkoztok. Én is így volt vele, és nézd mi lett belőle. :)

2009. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én és a barátnőm egy városban lakunk (kisváros), de nem ismertük egymást. Aztán egy közösségi oldalon megnéztem a "Kit ismerhetek" opciót ott volt Ő egy nagyon jó profilképpel :) !

Írtam neki, hogy aranyosak a képei, szívesen megismerném, felvehetem e MSNre. Erre igent mondott, beszélgettünk egy hétig minden nap rengeteget annyi témánk volt. Most vagyunk majdnem fél évesek és halálosan szerelmesek egymásba. Ha eltudnánk zavarni a rózsaszín felhőket magunk körül akkor is úgy éreznénk, hogy nekünk a másik a tökéletes. Én 22 vagyok Ő 18, jön utánam egyetemre hamarosan és együtt fogunk lakni :) !

Tehát a válaszom, igen lehet neten is társat találni, mi pont tökéletesen összeillünk. A lényeg az, hogy azzal ne kezdj aki csupa sablon kérdést tesz fel 2napon keresztül, hanem az a jó ha sokban egyeztek és rengeteg közös témátok van, kötetlenül tudtok beszélni.


22/f

2009. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

összegezve nekem is bejött a netes társkeresés, bár pár dolgot megosztanék a tapasztalatokból:)

-mindenképpen forgalmas helyen találkozz vele az első randin, sajnos én is jártam már úgy, hogy majdnem rossz vége lett,

-hallgass a megérzéseidre!ha azt súgják chatelés/smsezés/msnezés közben, hogy az illetővel valami nem "kerek", hagyd!

-kérj minél több képet, ha már az msnezésnél jártok, és van webcamerátok, kérd meg, hogy kapcsolja be, hidd el, sok csalódást lehet így kiküszöbölni!

-nem tudom, hogy milyen nemű vagy, de lányként/nőként megéri várni pár randit, mielőtt megtörténik a szeretkezés, mert sajnos sok "férfi"csak arra használja ezt a társkeresési módszert, hogy minél több lányt tudjon vízszintesbe helyezni...


mielőtt bárki megszólna, hogy nem vagyok romantikus, és túlontúl gyanakvó a természetem, jelzem ezek saját, illetve nagyon jó barátnők tapasztalatai. sajnos beteg világban élünk, és ezekkel nem mondom, hogy 100%ban, de elég sok bunkót ki lehet szűrni, hogy megtalálhassuk az Igazit:)

2009. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem az előző válaszadókat. Én is fél éve vagyok együtt a barátommal, és ez a kapcsolat nekem az eddig leghosszabb. Egy netes ismerkedős oldalon írtam neki, hogy szimpi az adatlapja, és hát odáig fajult, hogy egy hetes ismerettség után már hivatalosan egy pár voltunk. ^^ De persze nem a chat.hu-n kell keresni életed szerelmét, például engem és a barátomat a japán kultúra iránti imádat hozott össze. Ezért ilyen oldalon ismerkedtünk meg. Én csak pozitívumokat tudok említeni a netes ismerkedéssel kapcsolatban. ;) Szóval hajrá. ^_____^ Jah és nem mellesleg ballagásomkor eljegyez. :)


18/lány

2009. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én mindkét nagy szerelmemet a chat.hun találtam meg,az exemmel 2 évig jártunk, a mostanival 3 éve, és már eljegyzésig "fajult" a dolog:)
2009. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A netes ismerkedés egy laza, plusz lehetőség, egy újabb kinyitott ajtó.

Veszítenivalód nincs, ha nem éled bele magad komolyabban.


Simán összejöhet egy hosszabbtávú kapcsolat.

(Csatlakozom: én is neten ismertem meg a páromat.)

2009. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, miért ne?!

mi is így ismerkedtünk meg és már együtt élünk, boldogan.

2009. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól leírta itt mindenki.

Én annyit fűznék még hozzá, hogy ilyenkor kezeld úgy a dolgot, mint egy új lehetőséget, hogy találkozzatok. Találkozás előtt kevés dolog derül ki: a fiúk magasabbak, mint a valóságban, a lányok 5 vagy (az idősebbek) akár 15 évvel fiatalabbak (régi képet tesznek fel) - találkozáskor érdekes dolgok derülhetnek ki. Nálam volt már úgy, hogy találkozáskor nem ismertem meg.

Tehát a találkozásig minden feltételes. Sosem lehet tudni.

Vigyázz azzal is, hogy vannak kifejezett csalók is, akik valamire utaznak. Hivatásosok, vagy hamis képpel - vagy csak az e-mail címed akarják.

2009. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, tapasztalatokat! Hihetetlen, de eddig mindenki pozitívumot írt. Én is hiszek benne.

Ha valakinek van esetleg jó és kellemes története, írjátok meg! Örülnék neki!

2009. márc. 3. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!