Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A netes társkeresés az gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresés az gáz? Egyáltalán volt már akinek bejött?

Figyelt kérdés

Tudna ajánlani valaki valami jó társkereső oldalt?

Sajnos most nem jön össze semmi nem tudok szép és rendes csajokkal megismerkedni sehol...


2010. okt. 2. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Rám pl iwiwen talált a párom. Rám írt egy kedves, de nem nyomulós üzenetet és elkezdtünk levelezgetni. Nemsoká lesz a 2. évfordulónk.

20/L

2010. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Love.hu
2010. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rám meg a Kedvesem.hu-n,és elmult 1 éve hogy együtt vagyunk.
2010. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi volt az a szöveg (1. válaszoló)?
2010. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én iwiw-en a csajok és pasik alkalmazásban találtam rá a barátnőmre de sajnos már nem vagyunk együtt:(
2010. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Ezt az üzenetet kaptam már több mint két éve:

"ÍÍgazából nem akarlak zaklatni, szóval előre is bocs. Csak gartulálni szeretnék, mert szerintem az iwiw -ed alapján te egy erős , és kiforrott egyéniség vagy, és még szép is :) . szóval Gratulálok!

Szia!"


Erre válaszoltam. Megkérdeztem, hogy ismerem-e stb, aztán elkezdtünk beszélgetni először csak iwiwen, aztán msn-en, majd találkoztunk. Kb másfél hónapra az iwiw üzenet után már egy pár voltunk.

2010. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is iwiwen a csajok és pasik alkalmazásban ismertem meg a jelenlegi párom. 10 hónapja vagyunk együtt :)
2010. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Leszögezném, hogy én nem a csajok és pasik alkalmazásban jöttem össze a párommal. Részletes keresőbe beírt pár adatot és engem dobott ki neki.
2010. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. a talalka.hu-n, 2. a randivonal.hu-n, mindkettő működött egy darabig. Nincs ezzel semmi gond, csak figyelj a kamukra, mert teli van velük :(
2010. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!