Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek írj.

Figyelt kérdés
Volt barátnőm ma küldött egy üzenetet, 2 hónapja szakítottunk, vasárnap találkoztunk mert látni akarta kutyámat ami régen közös volt. Ma írt egy üzenetet, hogy megbánt mindent amit tett, és hiányzom mellőle stb. nem tudom hogy ezt tényleg ma írta vagy esetleg egy régebbi üzenetet kaptam meg most? Mit tegyek?
2011. márc. 31. 18:42
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
tegnap írta hogy szeretne még találkozni, meg hogy örült hogy látott, írtam neki ma sms t 9körül hogy tegnap óta megint kezdek úgy érezni mint amikor összejöttünk, de nem válaszolt az üzenetre. gondolom nem akar semmit.
2011. ápr. 4. 15:24
 42/50 anonim ***** válasza:
Azóta se válaszolt?
2011. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
azóta sem
2011. ápr. 4. 17:44
 44/50 anonim ***** válasza:

Várj estig,hátha ír....

Mert azért a tegnap történtek után nem hiszem ,hogy semmit se akar....

2011. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
ki tudja lehet megijesztettem, de mind1:(
2011. ápr. 4. 18:15
 46/50 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,biztos jelentkezni fog:)
2011. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

írt tegnap késő este, csak annyit hogy megkapta és köszöni. nem nagyon beszélt közös dologról stb, aztán írtam neki a végén hogy lehet nem kellett volna ezt írnom mert nem úgy sült el ahogy én gondoltam, és hogy biztos te nem így gondolod, és ne találkozzunk akkor többet.

írta hogy nem mondott ilyet örült az üzenetnek, aztán én elköszöntem.


szerintem csak szórakozni akart. nincs kedvem játszadozni...

2011. ápr. 5. 17:28
 48/50 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg a dolgot telefonon,vagy msnen..

Hogy most mire volt ez jó?Hogy akar-e még? meg ilyenek...

2011. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
későn értem ma haza, de nem láttam fenn msn en chaten. szerintem tárgytalan a dolog már.
2011. ápr. 6. 21:11
 50/50 anonim ***** válasza:

Értem:S

Azért írj,ha valami történik:)

2011. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!