Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek írj.

Figyelt kérdés
Volt barátnőm ma küldött egy üzenetet, 2 hónapja szakítottunk, vasárnap találkoztunk mert látni akarta kutyámat ami régen közös volt. Ma írt egy üzenetet, hogy megbánt mindent amit tett, és hiányzom mellőle stb. nem tudom hogy ezt tényleg ma írta vagy esetleg egy régebbi üzenetet kaptam meg most? Mit tegyek?
2011. márc. 31. 18:42
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
írtam neki, találkozni akar, írtam neki hogy mikor oké, de nem válaszolt. nem fog hülyére venni, úgyhogy majd megírom neki hogy felesleges találkozni.
2011. ápr. 2. 19:55
 22/50 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,lehet hogy csak nincs nála a telója....

Én a helyedbe várnék még holnapig,hátha visszaír...

2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Na válaszolt az üzidre??
2011. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
msn en besz, hogy mi volt régen, stb h hiányzom neki. h szerettem e, akkor miért veszekedtünk annyit..?.. stb.
2011. ápr. 3. 14:51
 25/50 anonim ***** válasza:
Fogtok találkozni?Remélem kibékültök:)
2011. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
nem tudom, beteg. nem hiszem hogy találkozunk, lehet ez lenne a legjobb 2 számára is.
2011. ápr. 3. 15:05
 27/50 anonim ***** válasza:

Már nem akarsz vele kibékülni?

Pedig amiket írsz,hogy miket ír,szerintem még nagyon szerelmes beléd..

És mondtad ,hogy te is néha úgy érzed,hogy ki akarsz vele békülni..

Miért gondoltad meg magad?

2011. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
nem tudom...:S
2011. ápr. 3. 15:10
 29/50 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2011. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

fél évig, de az szó szerint együtt volt.. itt nem tudom most elmesélni, de szó szerint együtt voltunk minden nap!!!

találkoztam vele ma, tudtam h ez lesz, ismét szerelmes vagyok belé:S:S bármit tett:S:S nem beszéltünk erről. ajj...:S

2011. ápr. 3. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!