Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek írj.

Figyelt kérdés
Volt barátnőm ma küldött egy üzenetet, 2 hónapja szakítottunk, vasárnap találkoztunk mert látni akarta kutyámat ami régen közös volt. Ma írt egy üzenetet, hogy megbánt mindent amit tett, és hiányzom mellőle stb. nem tudom hogy ezt tényleg ma írta vagy esetleg egy régebbi üzenetet kaptam meg most? Mit tegyek?
2011. márc. 31. 18:42
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
először csak 2 hetente, aztán a második hónapban hetente. Kerültem, hogy beszéljünk, vagyis inkább ő írt, én csak olvastam.
2011. márc. 31. 20:57
 12/50 anonim ***** válasza:

Állítólag a szerelem mindent legyőz...

Én tudom is,mert hasonló helyzet alakult ki köztem és a barátom között,csak ott ő írt nekem.Én kibékültem vele,ez kb. 4 hónapja volt.Azóta együtt vagyunk:)

2011. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
de nem tudom mit tegyek:S:S:S átver folyton, és mindenkinek hazudozott rólam.
2011. márc. 31. 21:07
 14/50 anonim ***** válasza:
Miért mit csinált?Írj egy példát!
2011. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
úgy állította be a dolgokat mintha én nem engedtem volna el bulizni, mikor mondtam h menjen vagy ha hívták akkor azt mondta h velem akar lenni. Szinte minden percet együtt töltöttünk, minden nap együtt aludtunk miután szakítottunk azt mondta mindenkinek hogy én rancogtam ezen hogy így legyen, holott volt hogy sírt a telóban hogy menjek hozzá aludni munka után. ha bulizni akartam menni nem engedett mindig kitalált valamit.
2011. márc. 31. 21:17
 16/50 anonim ***** válasza:

Ezek olyan dolgok,amiket meg lehet beszélni.Pl. akkor menj bulizni,amikor ő( ha nem együtt jártok bulizni).

Persze,hogy azt állítja hogy te lógtál rajta,hiszen nem fogja azt mondani másoknak,hogy 'olyan voltam,mint egy pióca':)

Mondjuk ebből is csak azt szűröm le,hogy szeret téged.

2011. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. megyek aludni mert a héten sokat melóztam és hulla fáradt vagyok.
2011. márc. 31. 21:25
 18/50 anonim ***** válasza:
Azért megbeszélitek a dolgot??Legalább tudjam,hogy nem hiába írtam ennyit..:)
2011. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
szerintem igen, még a héten.
2011. ápr. 1. 05:11
 20/50 anonim ***** válasza:
Sikerült megbeszélni??:)
2011. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!