Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már sok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.

Van egy fiú,a legjobb barátnőm unokaesója.

2 szer randiztunk,csókolóztunk.

Aztán amikor nyúlkálni kezdett(nem arra ment ki a játék),akkor rászóltam,mert szerintem azt 2ik randin még nem kéne..

Na mindegy,hazament,minden jólment.

Aztán nem írt...azt mondta a barátnőmnek hogy szeret,csak most nagyon sűrű hete van.Amikor együtt voltunk nagyon jó volt,és ő végre nem az aki csak arra megy ki,hanem aki figyel rám...szeretem:(

Nem értem hogy mért nem ír...msn-en is mindig 'nincs a gépnél"' és nem reagál nagyon...

pff

a másik hogy a szomszéd fiú belémzúgott.Nagyon helyes ő is...megőrülök...és még rajtuk kívül 2 csávó...akik szintéén nagyonn helyesek és normálisak.A szmszéd fiú,ő meg tényleg szerelmes...és...az exem,akibe másfél évig szerelmes voltam hirtelen vissza akar jönni.

De akivel 2x randiztunk...ő kell...de nagyon tanácstalan vagyok,lehet hogy ez a szöveg most tiszta értelmetlenül van megfogalmazva...de kezdek kikészülni.pénteken meg lesz egy buli.a csávó akivel 2x randiztam meg se kérdezte hogy megyek e, a szomszéd fiú meg rögtön jött hogy oda kísér és velem lesz végig(mert az én haverjaim nem jönnek) és haza is jön velem...de ha vele megyek és meglát a másik,és tényleg csak elfoglalt volt,akkor azért biztos kiakadna...

valaki adjon valami tippet,mert itt szerencsétlenkedek.16/L


2011. márc. 31. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű történet.

Mióta nem beszéltél a 2 randis sráccal? Lehet hogy tényleg csak sok a dolga.


Ha a szomszéd sráccal mész azzal könnyen kiderítheted, hogy a másik mit érez irántad, viszont fennáll a veszélye annak, hogy ezzel elriasztod. Ráadásul ha vele mész vele is illik hazamenni.


Mindenképp beszélned kéne az eredeti jelölttel, hogy hányadán álltok. Legfeljebb sms-ben kérdezz rá hogy meg e a buliba. Puhatolózz ha nem akarsz direktbe rákérdezni a dolgokra.

2011. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%

huha..drága 16!!

na de tanács.elég kuszák az érzéseid.de ha tetszik a 2szer randis..menny el.ha gondolod a szomszéddal és mond meg neki csak barátként mentek és jöttök haza.nem akarod megbántani de nem akarsz kapkodni.ugy is megérti ha szerelmes.

aztán kiderül.ha féltékeny a "nagy Ő" az látszani fog.ha nem foglalkozik veled akkor felejtsd el.lesz még sok másik.ahogy látom vannak szépen sorba. :)

az exet verd ki a fejedből! nem hiába mondják:csak a töltött káposzta jo melegítve.

2011. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
első vagyok.még valami.ne nyomulj a srácra akit szeretnél.nő vagy és tartóztasd meg magad.ha kellesz neki lépni fog.ha nem akkor meg nem csinálsz hülyét magadból-tapasztalat-sok szerencsét
2011. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1:07 és 1:08as én voltam.kiscsacsy-félreértés elkerülése végett elnézést
2011. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt tök egyszerűen megoldanám! Ezt írnám a 2X randis csávónak msn-en: Szia,látom mostanában elég elfoglalt vagy, de azért remélem lesz rá alkalmad a sűrű tennivalóid között, hogy ezt elolvasd! A pénteki bulit jó lenne megbeszélnünk. Szeretnék ott lenni, viszont ha nem együtt megyünk, akkor a szomszéd sráccal megyek, mert nagyon szeretnék ott lenni, de egyedül mégsem mehetek. Majd azért valamit reagálj! Szia
2011. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utoljára pénteken taliztunk,hozzám jött,hogy együtt nézzük a focit.

és azóta egyszer beszéltünk és akkor is én kezdtem.(msn)

köszi a válaszokat (:

2011. márc. 31. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!