Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól emlékeznék erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól emlékeznék erre az esetre?

Figyelt kérdés

Jó, nyilván senki se fog erre tudni választ adni, de a napokban elbizonytalanodtam, ami a barátomat illeti. Nagyon csúnyán összevesztünk, elhordott mindenféle semmirevalónak stb., és ebből elárultam részleteket anyukámnak. A barátomnak nem tetszett ez, szerinte árulkodtam rá. Majd másnap megütötte a combom ököllel, aminek nem maradt nyoma, de rosszul esett. Vagyis én így emlékszem erre. Még azt is mondta, hogy megérdemeltem ezt.

Ő azt mondta csak viccelt ezzel, és amúgy is tenyérrel csinálta ezt, de véletlenül.


tegnap 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sehogy nem oké, hogy megüt, sem tenyérrel, sem ököllel. Vezess naplót, ha folyamatosan meghazudtol és gázlángoltat, ha nem is neki, de magadat meg tudod nyugtatni, hogy jól emlékszel. De ha már ilyenek megfordulnak a fejedben, akkor lehet jobb lenne, ha elengednéd.
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy hogy emlékszel? Valamilyen formában ütött, neked fájt. Minek vagy vele? Én 23 év alatt egyszer sem mertem mepgütni a párom még viccből sem.42f
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
17%
Az elménk sok szituációt képes kiszínezni annak a narratívának megfelelően, ami a szerintünk vélt igazsághoz, vagy lelki nyugalmunk eléréséhez közelebb áll. Ezzel nem azt mondom, hogy rosszul emlékszel, de velem is gyakran előfordul, hogy odaképzelek olyan dolgokat, amiket a másik nem tesz és nem is akarna megtenni, csak én vagyok frusztrált, vagy előítéletes a rossz múltbéli tapasztalataim miatt.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%

Igen, jól emlékszel. Az ilyen patkányoknak a szokása hazudozni, és szándékosan elbizonytalanítani.

Hogyne, még te vagy a hülye...

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Micsoda femináci gyülekezet van itt... o.O
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem miért vagy még vele... Meg fog ütni újra és újra, mi a f.szért vagy egy sz.r kapcsolatban egy idiótával, te direkt szenvedni akarsz???
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
64%

5

Melyik része femináci annak, amit írunk?

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, szeret szenvedni. Vagy 3 éve írja ki újra és újra, pont ezzel takarózva, hogy de csak viccelt. Nem fogja elhagyni, imádja ezt. Kettyós a csaj, kár rá a szó. Nem tudom mit vár itt, hogy állandóan ugyanazt a kérdést felteszi.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"elhordott mindenféle semmirevalónak stb.", és megütött.

Miért tűröd ezt?

Azt gondolod, hogy ő a barátod? Az ellenségünkkel se bánhatunk így.

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te JÓL emlékszel. A barátod egy bántalmazó, manipulatív pöts. Remélem, holnap kidobod.
tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!