Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek, ha hajnalb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek, ha hajnalban, a csiklótokat simogatja a párotok felébredtek rá, és egyre nedvesebb lesz, vagy nem is emlékeznétek, hogy mi történt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen is - olyan is.

Volt, hogy nem is ébredtem rá föl, és csak arra riadtam föl, hogy éppen elélvezek...hát, nagyon kellemes ébredés volt:)

De volt olyan is, hogy fölébredtem amikor elkezdte.

2010. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből felébredtem és onnan nem volt megállás :D
2010. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Én kimondottan morcos lennék,ha míg én alszom simogatna lent a barátom.Én sem piszkálom őt,szerintem ő is kiakadna.Az más,ha este még félálomban állok neki kényeztetni őt,arra be tud indulni és én is.De kimondottan nyűgösen ébredek és utálnám ha éjszaka rám nyomulna.
2010. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én erre garantáltan felébrednék, és valószínűleg folytatnánk egy szenzációs szeretkezéssel. Én nem bántásként reagálnám le, mert izgató, hogy akit szeretünk megkíván. Persze, lehet, először kicsit álmos lennék, de boldog lennék, hogy örömet akar nekem okozni. Szerintem emlékeznék rá, az biztos - sőt.
2010. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Ezt n nem értem, milyen dolog felkelteni valakit azé mert te sexelni akarsz? Meg éjjel vagy hajnalban felkelteni valakit az álmából Istenem, undorító szokás... legalább is én a kómából olyangyorsan nem tudok arra koncentrálni, meg ébredéskor minden embernek van szájszaga még akinek nincs lyukas foga annak is,ha volt is ilyen előtte kimentem a fürdőbe rendbetenni magam...
2010. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kedves utolsó, ez hozzátartozik egymás elfogadásába. Lehet hogy a párod (ha van) nagyon igényelné, csak te nem tudsz róla?!

nem mindenki olyan érzéketlen mint te vagy!

2010. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy emlékeznék -e,vagy hogy mi történne, de szívesen kipróbálnám. :) Biztos kellemes ébredés lenne. :)

A kérdés csak az, hogy mikor fordulna elő, hogy a párom hamarabb felébred, mint én. :) Mert általában éppen fordítva szokott történni... :)

De majd bevetem ezt a cselt én is néhanap... ;)

(23/l)

2010. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:34-es vagyok, hagy fűzzek még annyit hozzá, hogy itt nem éjszakai rámászásról van szó, meg "már inkább aludni szeretnék de leteper" c. dologról. Hanem reggeli ébresztésről. Annak pedig igazán kellemes. Ha így is-úgy is fel kell kelni,ki kell mászni az ágyból, mit számít az a pár perc, amennyivel hamarabb ébredünk? :)
2010. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:) én már ébredtem így,nagyon kellemes dolog volt,és hajnali 3kor arra is ébredtem h már ügyködik bennem:D nekem nagyon tetszik,mivel én is szexmániás vagyok mióta vele vagyok így csak annyi jut eszembe,h dejó h ennyire szeretjük 1mást h még éjjel is megkíván és nem bírja reggelig! :)

21L

2010. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!