Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a férjem elbizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a férjem elbizonytalanítani, lenyomni?

Figyelt kérdés
Már megkérdeztem tőle ez miért jó neki. Olyanokat mond ha bekattan, hogy rossz anya vagyok, lusta nő meg hasonló szövegek. Ha tesz valamit a családért kB Istentiszteletet vár érte, hogy neki nincs megköszönve stb. Folyton vitákat generál. Ha a gyerek beteg akkor is a saját igényeit emlegeti, hogy mert vele senki nem foglalkozik. Elüldözte az összes embert maga körül, mert az ő szent és sérthetetlen egója nem bírja ezt - nem bírja azt. Mióta nincs más a porondon azóta én vagyok b@szogatva. Nekem mondja, hogy én nem bírom a nyugalmat meg hasonlók. De még éjszaka is képes orditozni ha felhúzza magát (saját magát hergeli amúgy). Olyan dolgokból is ügyet csinál, hogy pl hogyan áll a szék, vagy kanál van az asztalon, vagy pohár. Azzal indokolja a viselkedését, hogy nem kapja meg ami neki jár! Már a fogalmat sem értem, mi az hogy jár valami.
ma 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem hagyod el a francba? Ez a kérdés igazából.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan ez lenne inkább a kérdés mint amit az 1 es írt.


De nem lepődöm meg hogy mik vannak.

Szomszédban állandóan ordítozik, meg le kurv anyázza a férfi a párját...mégis együtt vannak. Napi szinten ez megy, és nem tudom elképzelni hogy ezt valaki élvezze. Mégsem lép le.


Ezért kéne elgondolkodni, hogy ha már többet vesz el a kapcsolat, mint amit ad, akkor miért maradunk benne.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Ha otthon vagy egész nap a gyerekkel elhiszem, hogy fárasztó. De ha alszik csinálhatod is a házimunkát. Én se szívesen mennék haza 8-12 óra munka után arra haza, hogy a másik otthon van egész nap és megesz a mocsok, vacsora az nincs stb…

Amúgy meg minden alapja a KOMMUNIKÁCIÓ!!!!! vele beszéld meg és főleg NE egy ilyen kamu troll oldal népére hallgass!!!!

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom boldogtalan.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Röviden összefoglalva azért mert egy abuzív, boldogtalan, alacsony önértékelésű f*szfej, aki a saját önbizalmát szeretné azzal visszállítani, ha másokat értékel le. Nagyon röviden csak egy kicsinyes szar alak.


Ezen a ponton tényleg sokkal fontosabb lenne magara visszutalva kérdezni:

Miért hagyod ezt megtenni veled? Meddig fogod ezt még hagyni, hogy verbálisan bántalmazzon? Ha te magad nem is akarsz kilépni ebből, de a gyerekedért hajlandó lennél azt tenni ami a helyes és lelépni, mielőtt őt is traumatizálja a légkör és az előbb-utóbb rá is kiterjedő bántalmazás?

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon egész nap, mert dolgozom én is, és még itthon munka után és hétvégén is.
ma 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy idióta. Hagyd el.
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5# Tényleg semminek nem tud örülni, soha nem mosolyog, nem nevet. Ilyen boldogtalan beállítottságú. Ha valami jó abban is megtalálja a rosszat.
ma 18:43
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Kérded meg inkább miért boldogtalan. Lehet nem ilyen életet akart gyerekkel családdal, de most már nem tud mit csinálni és rajtad veri le.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy nem volt kötelező családot csinálni, ha ez a baja mondja meg, de semmi. Azzal jön, hogy buta vagyok, meg értetlen, folyton parancsolgat, de nem kér. Én nem irányítom, hogy most ezt vagy azt csinálja, megcsinálom egyedül is ha kell. Egyszer hozott 6 zsemlét és a fejemhez vágta, hogy még ezt is neki kell csinálnia (5 éve nem volt amúgy vásárolni).
ma 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!