Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a férjem elbizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a férjem elbizonytalanítani, lenyomni?

Figyelt kérdés
Már megkérdeztem tőle ez miért jó neki. Olyanokat mond ha bekattan, hogy rossz anya vagyok, lusta nő meg hasonló szövegek. Ha tesz valamit a családért kB Istentiszteletet vár érte, hogy neki nincs megköszönve stb. Folyton vitákat generál. Ha a gyerek beteg akkor is a saját igényeit emlegeti, hogy mert vele senki nem foglalkozik. Elüldözte az összes embert maga körül, mert az ő szent és sérthetetlen egója nem bírja ezt - nem bírja azt. Mióta nincs más a porondon azóta én vagyok b@szogatva. Nekem mondja, hogy én nem bírom a nyugalmat meg hasonlók. De még éjszaka is képes orditozni ha felhúzza magát (saját magát hergeli amúgy). Olyan dolgokból is ügyet csinál, hogy pl hogyan áll a szék, vagy kanál van az asztalon, vagy pohár. Azzal indokolja a viselkedését, hogy nem kapja meg ami neki jár! Már a fogalmat sem értem, mi az hogy jár valami.
ma 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi tart mellette?
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz. Mert hagyod. Mert meg van neki engedve. Mindenki csak annyit tesz meg, amennyit a másik megenged neki. Nem húztad meg a határokat. Én már rég kivágtam volna a fenébe.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 ebben van amúgy valami. Hogy húzz egy határt. Pont olvastam ezt ma, Popper Péter pszichológus könyvéből van. Lehet neked is valami nagy balhét kéne csinálni.

"Járt hozzám egyszer egy nő, akit az anyósa meg az anyósával szövetséges férje cselédsorba taszított. Rengeteget lázadozott ellenük - nálam, a pszichoterápiás órán. Eljutottunk addig a kérdésig, hogy muszáj ezt hagyni? Jaj, mi lesz akkor, ha szembeszáll velük? Egyszer aztán, amikor elkezdte az anyósa szidalmazni és kritizálni, hogy rosszul mosogat, kiemelte az összes tányért a mosogatóból, és egyenként a földhöz vágta őket. Az eset után döbbenten jött hozzám, és azt mondta: 'Doktor úr, a férjem bejött, és az anyósommal együtt némán szedegették össze a cserepeket.' Vagyis észrevették, hogy a dolgoknak van határa, amit ők átléptek, és elkezdett megváltozni a viszonyuk. No, de ehhez el kell szánnia magát az embernek! Nagyon sok nevelési csődöt is láttam, amelynek semmi más oka nem volt, mint az, hogy nem szabtak határt annak, hogy meddig lehet visszaélni egy másik ember szelídségével, bizalmával, elfogadásával."

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi konplexusos.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!