Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet még hozni a házasságom?

Figyelt kérdés
Az anyakönyvvezető előtt kimondtuk hogy jóban rosszban.Én tartottam is magam ehez,a feleségem mellett maradtam a roszban is,amikor ő beteg volt,a családja bántotta,az előző házaságában született lánya beteg volt,én mindig fogtam a kezét.Amikor én bajbakerültem,ittam,cirkuszoltam,de soha nem ütöttem meg,se őt se a gyerekeket,kihívta rám többször is a rendőröket.Eltiltást kaptam,hazamentem 5 nap börtönt kaptam,és még 30 nap eltiltást.Ez lejárt,úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk mégeszer.Van két közös gyerekünk egy 8 éves lány,és egy 2 éves fiú.Éngem csak az zavar,hogy amikor ő bajban volt én végig támogattam,fogtam a kezét,de amikor én kerültem bajba rögtön rendőröket hívott.
ma 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"Amikor én bajbakerültem,ittam,cirkuszoltam,de soha nem ütöttem meg,se őt se a gyerekeket,kihívta rám többször is a rendőröket."


Vagyis megint Ő KERÜLT BAJBA, de már nem betegség és családi perpatvarok, hanem az alkoholista, garázda életmódod miatt.


Az alkoholizmus nem gyógyítható, csak elnyomható.

Én minden nőnek, férfinak is azt javaslom, hogy a szenvedélybeteg párján segítsen, támogassa, hogy ki tudjon jönni, emberi életet tudjon élni.

De NE ÉLJEN VELE, VÁLON EL, NE ÁLDOZZA FEL AZ Ő ÉS A GYEREKE ÉLETÉT.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha sosem bántottad, akkor miért hívta a rendőröket? Meg eltiltást és börtönt?

Ezek ok nélkül nem szoktak megtörténni 😬

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha cirkuszolsz részegen, akkor is ő van bajban meg a gyerekek. Nem véletlenül kaptál eltiltást.

Az meg nem dicsőség, hogy nem ütötted meg. Bántani szavakkal is lehet.

Szerintem tedd össze a két kezed, hogy ezek után is ad neked még egy esélyt, mert más már végleg kirakott volna.

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát veled tuti, hogy nem élnék együtt, főleg a gyerekek érdekében sem.

Ugyanis alkoholista vagy, balhéztál, veszélyeztetted a gyerekeid életét,

undorító környezetet teremtettél.

És még de vágod áldozati pózba magad.


Főleg arcátlan fellépés részedről, mikor a feleséged adott neked még egy esélyt. Tehát FOGJA A KEZEDET.


De te most is nyavalyogsz, ahelyett, hogy összekapnád magad, őt

vádolod.


Úgy kiraknálak, mint a sicc. Főleg a gyerekek miatt tenném meg.

De nekem gyerek nélkül sem kellene, hogy sosem tudhatom, mire megyek haza,

vagy hogy milyen állapotban jössz haza és megúszom, hogy balhéznál, vagy olyan alja cirkuszt rendezel, hogy rendőrt kell hívnom.

Nekem mondhatod, írhatod, hogy nem bántottad.


Most is bántod. Nem csak a fizikai ütlegelés a bántás, hanem a lelki, idegi terror, az állandó bizonytalanság, hogy nem lehet rád számítani, hogy nincs békés, nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus családi életünk.


Minden megbecsülésem a feleségednek, de én nem adtam volna meg ezt az esélyt ezek után, hogy még mindig benne keresed a hibát és nem magadban.

Egyébként, ez tipikusan az alkoholistáknak a vezér attitűdje: "Te tehetsz róla!"

Hát tudod, mikor...

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy "aprócska" különbség: az ő problémái nem jelentettek rád veszélyt, míg a te részeges balhézásod nagyon könnyen átfordulhatott volna bántalmazásba. Az ilyet nem tűri el senki, akinek fontos a saját és főleg a gyermekei épsége.

A "jóban-rosszban" nem azt jelenti, hogy a másiknak kötelessége eltűrni azt, hogy te tönkreteszed a közös életeteket. Ha van egy kis esze a párodnak, nem megy vissza hozzá, mert a végén csak ő és sajnos esélyesen a gyerekek szenvednének.

ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye, hogy megint veled van.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Helyre lehet még hozni a házasságodat is, és téged is. Hidd el! Én ismerek olyan férfit, akit szintén rabul ejtett az alkohol, de kért szakértői segítséget, és hála Istennek azóta szabad, és a családja is egyben maradt! Mondjuk Anonim Alkoholisták közössége. Keress rá, kérj segítséget! Hajrá, szurkolok neked.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha bántottad, jól tette. Fél tőled
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!