Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után helyre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után helyre lehet hozni a házasságot?

Figyelt kérdés

Szeretőm szakított velem, mert sokat veszekedtünk és feldobtam a férjének. Mostanában úgy érezte már, hogy nem bírja ezt már velem ezt a sok vitát és kezdett kiszeretni belőlem, Most azt érezte, hogy fél, hogy elveszítheti a férjét. Férj nem akadt ki a megcsaláson, hisz kaminonos. Nekem azt mondta, hogy szerelmes belém és jobban mint anno a férjébe. Most hallani sem akar rólam, mert a férjével akarja helyrehozni a dolgokat, Család már tud a hűtlenségről is.


Azt állítja nem szeret és nem érdekelné, ha volna más nőm... igaz ez vajon? Vagy csak így akar lekoptatni és inkább marad a férjjel a gyerek miatt?


2014. márc. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyre lehet hozni még innen is a dolgokat, főleg ha a férj így állt a dolgokhoz.

A csaj meg már döntött, hogy a családja többet ér neki mint Te. (bár az érzelmek nem hiszem, hogy hamar elmúlnak, de ha veszekedtetek akkor lehet tényleg komolyan mondja, hogy nem érdekli mi van veled)

2014. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Van egy pár marhakötelem, szívesen adok neked egyet belőle. Ha gondolod meg is csomózom neked, te sggfej.
2014. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut helyrehozhato . Egyreszt egy szemetlada vagy,hogy ferjes asszonnyal kezdtel ki,masreszt viszont lehet,hogy ez a kapcsolat ebresztette ra a not,hogy igenis a ferje kell . Meg ha volt is valami a kapcsolatukban,ami miatt kellett egy harmadik , eppen jo,hogy olyan embert fogott ki,mint te,aki sokkal rosszabb a ferjenel,igy megtanulta ertekelni azt amije van..
2014. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy par*aszt vagy, szeretőt tartasz aki miattad rizikózik és te hátba szúrod! Elítélem a szeretőtartást, de ha más módja nincs a lelkiállapotának kiegyensúlyozásának legyen. De az hogy te feldobod, egy felelőtlen seg*gfej vagy. Remélem a szemedbe köp és soha többet nem áll veled szóba. Ha szeretted volna, nem hozod kellemetlen helyzetbe!
2014. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy férje meg gyereke van!
2014. márc. 27. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2014. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Hogy nem tudtad, hogy férje van? Akkor csak felhívtál egy pasit, hogy "nem a te feleséged véletlenül...?"


Helyre lehet hozni, én is voltam már ilyenben, láttam is.

persze nem biztos, én csak abban vagyok biztos, hogy nekik akár sikerül, akár nem te már nemigen fogsz szerepelni a nő életében.

2014. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!