Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jól cselekszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrikácska kérdése:

Szerintetek jól cselekszem?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi h jelenlegi párommal szakítani akartam de ő viszonont nem akar elengedni ő azt mondja h nagyon szeret még 2,5 év után is csak ez szerintem mese habbal című történet mert tudom biztos forrásból h megcsal,azon kivül kavargat más csajokkal de ő még akarna maradni

Am szakítás okai:

1. Ki szerettem már belőle

2. Megcsaltam őt nem is egyzser már

3. Mindig betegesen féltékeny

4. Nincs ilyen kapcsolatra szükségem ahol nincs meg a megfeleő szabadság érzet



2014. márc. 23. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed bár a 2. pontért pofán vágnálak.
2014. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,de mindezt megtehetted volna azelőtt is,hogy félrelépsz hisz jelenlegi társadalmunkban pont az ilyen nők miatt hívnak már majdnem minden nőt: KU@ÁNAK :)
2014. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
Ha ennyiszer szar volt, hogy már többször megcsaltad, sokkal hamarabb meg kellett volna lépned a szakítást!
2014. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gusztustalanul álszent vagy...
2014. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!