Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,van egy férfi az életemben egy ideje.

Kapcsolatunk eleje is olyan volt hogy kerülgettük egymást, amiből jött az hogy nagyon vonzódunk egymáshoz. Ezzel nincs is semmi baj, viszont különböző okok miatt nem lehetünk nyíltan együtt.

Nekem ez nagyon fáj, mivel ő nem cselekszik ezért én sem.

Mindennap találkozunk, csak én kicsit többre vágyom, puszilgat ölelget az autóban, aztán vagy elmegyünk és csinálunk valamit vagy nem.

Aztán pedig ha meg van a dolog, még egy kis beszélgetés és mindenki megy a ki ki dolgára, és itt telt be a pohár.

Az hogy ez nem szex kapcsolat, nem járás, nem udvarlás ez egy nagy semmi.

Ott tartok hogy azt a számomat amelyiket tudja kikapcsolom, és nem kapcsolom be, mert minek.

Nem érzek semmi mást, csak kihasználást, ez csak neki jó, nem nekem.Nekem érzelem kell és egy normális kapcsolat.

Ma délben találkoztunk, 2kor már el is váltak az útjaink, és ma is volt egy gyors szex, és akkor döbbentem rá hogy én nem az a nő vagyok.Látta hogy bajom van, mondta is hogy ne haragudjak rá, mert keveset találkozik velem, na és hogy ő elfoglalt.

Próbáltam a kedvébe járni, ha csináltam finom édességet vittem neki, ha megkívánta a pulykát, akkor csináltam vittem neki, de besokkaltam hogy csak én járok az ő kedvébe.


2013. szept. 12. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Különböző ok = házas.

Szégyelld magad!

2013. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem kapcsolat, jól érzed. Igen, legyenek elvárásaid. Nem kell menekülni és kikapcsolni a telefonod. A legközelebbi találkozáskor mondd meg nyíltan és egyenesen, hogy számodra kevés, amit adni tud, és nem is vársz már többet. Nem kell sunnyogni, kezdj el egyenesen beszélni és viselkedni. Amúgy is, ha nyíltan nem vállal fel, akkor ott rengeteg a sunnyognivaló. Ez egészséges kapcsolatot még nem adott senkinek, soha. Több elvárás és gerinc, kevesebb titkos találka! N30
2013. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

nagyon jól érzed.

nyugodtan szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ennek nincs értelme

2013. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Voltam hasonló szituban. (a pasi nem volt házas, nem is volt másik nő a képben). Az örökös titkolózás és sunnyogás teljesen kikészített, lelkileg a mélypontra jutattott, nagyjából 1 évig bírtam. Utólag belegondolva már sokkal hamarabb véget kellett volna vetnem a kapcsolatnak. Én útszélinek éreztem magam, hogy szex után mindenki ment a saját dolgára. Ne hagyd magad megalázni!


27/n

2013. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehettek nyíltan együtt? Hát csak nem fél szegény, hogy bukik a mutatvány, és elveszti a feleségét?

Úgy mégis, ha valaki belemászik valaki más házasságába, mégis mire számít? Mit hiszel mi fog történni?

Szeretlek, veled akarok élni? Tényleg ennyire sok ostoba nő van, aki elhiszi, hogy nem csak egy könnyű menetre kell egy nős pasinak?

Kihasznál, de tudod mit? Meg is érdemled. Nem csak te, de minden hozzád hasonló.

Számtalan lehetőségem lett volna nekem is belemenni ilyen kalandokba, de tudod mit? Nem tettem. Nem azért, mert nekem volt valakim, hanem azért nem, mert a pasi nem volt szabad. Ku.ja meg senkinek nem leszek. Egy csepp önbecsülés, és nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2013. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelmű, és te magad is látod, hisz leírtad, hogy csak szexre kellesz neki. Ne a telefont kapcsold ki, hanem szakíts vele. Mond meg neki, te ennél többre vágysz és mivel ő ezt nem tudja megadni neked, így továbblépsz. Ennyi. Felejtsd el, keress olyan partnert, aki teljesen felvállal, veled van, szeret és megbecsül. Sok sikert!
2013. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem,az a mondatod,amelyben leírod,hogy különböző okok miatt nem lehettek együtt,konkrétan azt takarja,hogy van valakije.Ebből pedig az következik,hogy te gyakorlatilag csak a szeretője vagy.Ergo ez egy szexkapcsolat.Itt jön az,hogy ha neked ez így kevés és nem megfelelő,akkor nyíltan és határozottan közöld vele,azután lépj ki az életéből,és őt se engedd a tiédbe.Amíg ez nincs meg,addig szenvedni fogsz,meg persze őt hibáztatni,ami nem feltétlenül jogos.Hiszen mindenki abba megy bele,amibe akar,mindenkivel azt lehet megtenni,amit enged,te pedig belementél és hagytad magad,innentől meg nem nevezném ezt kihasználásnak.

Egyébként pedig keress normális kapcsolatot,mert láthatóan nem jön be neked a szeretősdi.

2013. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de jót nevettem. Szóval -mint minden szerető státuszban levő nő- azt képzelted, hogy ez a szerelem és te valami különleges dolog vagy a fickó életében, most meg kezdesz rájönni, hogy csak a nemiszervedet látogatja, de még beszélgetni sem óhajt veled, erre ahelyett, hogy szembenéznél végre a valósággal, sütikével és sült hússal ülsz be az autóba, ott megdugatod magad és aztán szomorú vagy, mert nem kíváncsi a lelkedre... :DDDD
2013. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többet ne szopogasd a kolbászát, azt javaslom, meglátod mit fog lépni.
2013. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!