Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy manipulálja negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy manipulálja negatív értelemben a férfi a nőt? És miért csinálják?

Figyelt kérdés
Ezek ilyen megleckéztetős kontrollmániás emberek?

ma 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt kéne felfogni, hogy nemekről függetlenül működik a manipuláció és csak azt lehet befolyásolni aki vevő rá. Szóval hateged lehet az a te hibád. Miért nem vagy a magad ura? Tanulj meg az lenni és ha nem jól érzed magad valaki mellett akkor ne légy vele tovább. Pont.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért csinálja az egyik? Mert hagyja a másik. Logikus.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jo de miszükség van rá?
ma 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Az indokok eltérőek lehetnek, de legtöbbször a szex, kényelem, vagy úgy szereznek önbizalmat, hogy a másikat a földön rugdossák.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Hallottál már a sötét hármasról?


Mániájuk a manipulálás.

Nekik úgy szép az élet ha így érik el céljaikat.

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez általában azért szokott történni, mert azt látják, hogy a másik jobb náluk. Szebb, okosabb, kedvesebb. Aztán elkezdenek félni, hogy elveszítik, nem érdemlik meg stb. És ilyenkor nem az van, hogy próbálnak hozzá felnőni, hanem inkább az, hogy őt akarják lehúzni maguk mellé, sőt, inkább maguk alá. Aztán amikor ez sikerül, akkor meg már nem is tetszik annyira az illető.

Nekem volt ilyen pasim. Innen indultunk:

-Soha nem gondoltam, hogy ilyen gyönyörű barátnőm lesz, mint te.

2 év után ide jutottunk:

-Soha nem találsz olyan pasit magadnak, mint én.

Az első gyanús jeleknél menekülj.

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért HAGYJA, ez gyönyörű...
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6 os en is jártam ilyen cipőben
ma 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:

6# ez de mennyire igaz. Egyik exemmel nekünk is hasonló.


Eleinte "Őrülten szerelmes vagyok beléd, meghalnék érted"


Végén "rohadt kva vagy mint a többi, golyó kéne a fejedbe"


Nem én változtam a kapcsolatban, hanem ő. Ő emelt piedesztálra magában, aztán ő is nézett később le magában. Benne voltak változások, nem bennem.

Sokak élnek ilyen "mátrixban".

Kitalál magának egy szerelmet, azt kivetíti vkire, aztán kitalálja magának hogy átverik csalják, és azt is kivetíti a másikra.


Van egy golyó. Egyszer pirosnak nézik aztán kéknek. A golyó közben végig zöld volt.

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én vagyok a férfi, akit az exe manipulált, ezért erről az oldalról tudok írni.


Amit én gondolok az az,hogy tudta én sok mindenben jobb voltam nála.

Ezért illetett negatív jelzőkkel, hogy ő jobban érezze magát ettől.

Különböző kis piszkos játékok, érzelmi zsarolások voltak a fegyverei. Az ő érzései fontosak voltak, az enyémek legfeljebb nevetség tárgya....

Így lesz ő felül, én pedig alul(értékelt).

Elvegye az amúgy is kevés önbizalmam, nehogy még a végén elhagyjam, mert akkor ő egyedül marad(félelem).

Nyilván mások előtt is voltak ilyen szituk, ettől is azt várta hogy őt nagyobbnak lássák, mint engem.

Válásunk után még mindig próbált bizonyos jelzőkkel illetni, hogy még jobban romboljon, magát pedig fölényben érezhesse.

Például egy ilyen kijelentést tett hogy én majd nem kellek senkinek, mert borzasztó a személyiségem.


Végül nem nekem, de másnak mondta el hogy ő csak akkor érzi jól magát egy kapcsolatban, ha ő irányít, és ha ő van felérendelt szerepben.

Nyilván ez több okból is kialalkulhatott nála. Nem fejtegettem, akkor már örültem hogy megszabadultam tőle.

Ezen a ponton inkább fontosabb az a kérdés, hogy mi miért hagyjuk magunkat az alárendelt szerepébe lenyomni.

Egy kapcsolat optimális esetben olyan lenne mint egy mérleg.

Nincs alá és felé rendelt szerep, hanem pont egálban vagytok.

ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!