Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki negatív megjegyzést tesz egy nőnek a külsejére, de eztán is folyton össze szeretne vele jönni, ezt igazából hogy gondolja? A normál kapcsolat nem a másik elfogadásán, tiszteletén alapul? Egyáltalán az ilyen megjegyzesek

Figyelt kérdés

mögött, mi húzódik meg?

Nem talál mást, elkeseredettségében sértegeti a nőt, vagy meg akarja változtatni... ? Vagy mi?

Azt figyeltem meg, hogy a férfiaknak nagyon fontos, hogy a nőjük tip-top külsővel rendelkezzen, akkor is, ha ők kb Quasimodo hasonmásai, és nem azért, mert ilyen adottságaik vannak, hanem mert semmit sem tesznek magukért, hogy jobban nézzenek ki. Van, hogy az általános higiénia hiányzik többüknél.Magukkal kapcsolatban nincsenek neg. megjegyzéseik'. Pedig nagyon igazak lennének.



#Külsőcentrikus férfiak
aug. 12. 01:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A nőkhöz lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban: egy ilyen férfival ti kezdenétek kapcsolatot úgy, hogy egy ilyen megjegyzésén túllépnétek könnyedén, vagy inkább tuti, hogy nem?
aug. 12. 01:52
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kezdenék kapcsolatot, de mégcsak nem is barátkoznék olyannal, aki direkt sérteget.
aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem alázom meg magam azzal, hogy akárcsak beszélgessek olyannal, aki beszólogat.
aug. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, hogy rombolja az önbizalmad és elhitesse veled, hogy annak is örülni kell, hogy ő egyáltalán szóba áll veled. Sérült nőknél ez be szokott jönni...
aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen faszokat fogok ki.

Retkek. Aztán dobom is ki őket visszas3rtegetve.

aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy ilyenekkel akadok össze. Sosem értettem hogy akarhat valaki összejönni egy olyannal akin bármi nem tetszik neki annyira hogy szóvá us teszi és hogy várja egy ilyen kritizáló fanyalgó, hogy de én együtt akarjak lenni vele? Nyilván rövid úton koptatom lefele. 🤷‍♀️
aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvasott ilyen PUA-s baromságokat, hogy a nő akkor fog érdeklődni irántad, ha "lenegegeled", sértegeted, mert a nők meg akarnak majd akkor felelni neked meg nem értékelik a bókokat...
aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem értettem hogy akarhat valaki összejönni egy olyannal akin bármi nem tetszik neki annyira hogy szóvá us teszi és hogy várja egy ilyen kritizáló fanyalgó, hogy de én együtt akarjak lenni vele?"


Mert nem az adott nő kell neki. Neki a nő nem ember, hanem egy kiegészítő, akiről azt hiszi, olyanra alakíthatja, hogy a haverkák irigykedjenek rá.

aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Off: és az ilyenek szoktak megsértődni, ha a nők is vonzó, jóképű férfiakat néznek, róluk álmodoznak.
aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

“A nőkhöz lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban: egy ilyen férfival ti kezdenétek kapcsolatot úgy, hogy egy ilyen megjegyzésén túllépnétek könnyedén, vagy inkább tuti, hogy nem?“


Nem is irtad le mi volt az a nagy sertes…

aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!