Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki negatív megjegyzést tesz egy nőnek a külsejére, de eztán is folyton össze szeretne vele jönni, ezt igazából hogy gondolja? A normál kapcsolat nem a másik elfogadásán, tiszteletén alapul? Egyáltalán az ilyen megjegyzesek

Figyelt kérdés

mögött, mi húzódik meg?

Nem talál mást, elkeseredettségében sértegeti a nőt, vagy meg akarja változtatni... ? Vagy mi?

Azt figyeltem meg, hogy a férfiaknak nagyon fontos, hogy a nőjük tip-top külsővel rendelkezzen, akkor is, ha ők kb Quasimodo hasonmásai, és nem azért, mert ilyen adottságaik vannak, hanem mert semmit sem tesznek magukért, hogy jobban nézzenek ki. Van, hogy az általános higiénia hiányzik többüknél.Magukkal kapcsolatban nincsenek neg. megjegyzéseik'. Pedig nagyon igazak lennének.



#Külsőcentrikus férfiak
aug. 12. 01:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok... a kérdésre válaszolva: nem. Olyannal nem jönnék össze, aki sértegetéssel kezd, ráadásul annyira hülyének tart, hogy szerinte beleugrom utána a karjaiba.

(itt gyk-n is volt egyszer ilyen... több üzenetben épp annyira burkoltan, hogy teljesen egyértelmű legyen, csak nevén ne legyen nevezve a dolog, lehülyézett, utána fel volt háborodva, hogy nem akarok vele "ismerkedni"... idióta az ilyen)

aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalaim szerint furcsa mód ez nem a jó pasik szokása hanem tényleg a vízfejű, büdös szájú, IQ light quasimodoké.
aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%
12. Ez a jó pasik szokása mert ők megtehetik.. egy rossz pasi nem fogja az esélyeit nullázni .. Az általános még mindig a jó pasira igaz.
aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
13: A jó pasiknak nincs ilyen taktikázásra szüksége. A PUA-függő lúzerek szokták ezt csinálni.
aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

13. Pedig engem sosem a jó pasik sértegettek ilyen módon, hanem a sörhasú tokás herék.

A jó pasik mindig bókoltak, egy rossz szó nem hagyta el a szájukat.

aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a jó pasik szokása mert ők megtehetik"


De nem teszik. Ezt az teszi, aki tudja, hogy szar ember, és erre épít. Ez tipikus dühös kapálózás, önbizalom leépítés.

aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó pasinak tartottak mindig is a lányok/nők, és sokat adok is magamra.

Soha az életben nem volt még csak ingerem sem megjegyzéseket tenni arra, aki tetszett és össze akartam vele jönni. Eszembe se jutna ilyen.

Pont a frusztrált, sérült, önbizalomhiányos, legalja palik szokása ez.

aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Valamiért kevésnek érzik magukat az adott nőhöz, aki amúgy nagyon is bejön nekik, ezért az önbizalomhiányuk miatt nekiállnak sértegetni, degradálni őket. Aztán meg csodálkoznak, hogy az a nő, akibek van önbecsülése, szépen elutasítja őket. Erről nekem az óvodás kisfiúk jutnak eszembe, akik húzogatják a kislányok haját, meg ellökik, ütik őket, mert máshogy nem tudják kifejezni irányukban a szeretetüket (ebben amúgy a szülők a hibásak, mert rosszul bánnak a gyerekkel és a gyerek anyjával, aki hagyja ezt, aki ezt a bánásmódot tanulja meg szeretetként értelmezni, tipikus példa pl. az alkoholista és /vagy abúzáló szülő/k gyerekei, ők lesznek ilyenek, néhány kivételtől eltekintve).
aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ez sokszor szerintem nem tudatos az adott pasasnál, ami nyilván nem menti fel őt a xar viselkedése miatti felelősség alól...
aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

17-es vagyok, és még egy gondolatot leírnék.

Nagyon "imádom" azt a megszólalást is (sokszor olvastam már), hogy szerintük a jó pasik azért ilyenek, mert "megtehetik", és milyen jól járnak a nők a szerencsétlenségekkel, mert ők nem fogják ilyen viselkedéssel nullázni az esélyeikat.

Itt elárulják, hogy mekkora ordas koszfészek van a lelkükben egyébként.

Ugyanis ez az okfejtés azt feltételezi, hogy alapvetően minden férfi sértegetni akarja a nőt (vagy csalni, ütni - ezekre is olvastam már ugyanezt a logikát), hiszen szerintük ezt csinálják azok, akik "megtehetik", tehát elég jó palik ahhoz, hogy találjanak rögtön mást, míg aki nem teheti meg, azért nem, mert nullázná az esélyeit, ezért kénytelen visszafogni magát. :D

Igazából az a helyzet, hogy magatokból indultok ki. Ti vagytok ekkora koszfoltok.

Nekem mindig akadt nő szexre és kapcsolatra is, bármikor "megtehettem volna" a ti logikátokkal, hogy így viselkedjek, mégse volt rá ingerem soha, mivel én jó pillanatokat akartam átélni, én szeretni akartam a másikat, és szeretve lenni, ebbe pedig a másik sértegetése, manipulálása, önbizalmának leépítése nem fér bele, és nem is értem, hogy milyen örömöt kellene lelni ebben, miért lenne ez egy olyan dolog, amit én "megtehetek" mint valami kiváltságos.

A "megteheti" dolgot vágyott, pozitív dolgokra szokás mondani. Nos, a nő külsejének (vagy akárminek) a leszólása, sértegetése miért lenne ilyen dolog? :)

aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!