Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki negatív megjegyzést tesz egy nőnek a külsejére, de eztán is folyton össze szeretne vele jönni, ezt igazából hogy gondolja? A normál kapcsolat nem a másik elfogadásán, tiszteletén alapul? Egyáltalán az ilyen megjegyzesek

Figyelt kérdés

mögött, mi húzódik meg?

Nem talál mást, elkeseredettségében sértegeti a nőt, vagy meg akarja változtatni... ? Vagy mi?

Azt figyeltem meg, hogy a férfiaknak nagyon fontos, hogy a nőjük tip-top külsővel rendelkezzen, akkor is, ha ők kb Quasimodo hasonmásai, és nem azért, mert ilyen adottságaik vannak, hanem mert semmit sem tesznek magukért, hogy jobban nézzenek ki. Van, hogy az általános higiénia hiányzik többüknél.Magukkal kapcsolatban nincsenek neg. megjegyzéseik'. Pedig nagyon igazak lennének.



#Külsőcentrikus férfiak
aug. 12. 01:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

“Quasimodo “


Valamit együnk rendbe. Az hogy nem vagy szép és el is vagy hízva nem tesz egyenlővé egy gerincferdüléses jó pasival. Remélem segítettem. ;)

aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A 21-es pont azoknak a nyomorult sz.aroknak az egyike, akikről beszéltem.
aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

20-as

Nem érzem koszfészkes lelkűeknek az általad említett válaszolókat. Viszont ezt a 'nekem mindig akadt nő szexre, és kapcsolatra... " mondatod eléggé" koszfészkes lélekre" utal.

Sajnos vannak nőkkel tiszteletlen férfiak, akkor is, ha nem "tokás malacok"- ahogy írta egy ilyen utóbb, csak normális, női testük van, és nem anorexiásak, vagy született 40 kilósok.

Nem egy köztük 190 magas, férfias kinézetű, jó pasi, ránézésre. De persze, igaz a mondás, a külső nagyon nem minden, sokszor sajnos kiábrándító, ami mögötte van. Ez van.

Nekem te sem vagy szimpatikus az írásod alapján, pedig írtad, jól nézel ki.

Az általad is említett szerencsétlenek" pedig szintén léteznek. Ők azért sikertelenek, mert magukkal nincsenek jóban, így hazudni kényszerülnek, ami tök béna, mert látszik. A hazugsák pedig kinek a szemében férfias?!

aug. 12. 23:42
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Pedig tökéletesen igaza van 20-asnak kérdező! Ha minden férfi olyan lenne mint 20-as és nem léteznének azok akiket ő koszfészkesnek hív akkor fel sem tehetted volna a kérdésedet. Az, hogy ő egy kicsit keményen fogalmaz az nem teszi a mondanivalóját igaztalanná, te viszont ezek szerint egy feleslegesen és mindenért is rinyáló típus vagy.
aug. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

"Viszont ezt a 'nekem mindig akadt nő szexre, és kapcsolatra... " mondatod eléggé" koszfészkes lélekre" utal."

Miért is? :D

Koszfészkes lelkű vagyok azért, mert soha nem voltak gondjaim a nőkkel való kapcsolat kialakításával? Vagy azért, mert ezt le merem írni?

Vicces.


Mindegy, látszik legalább, hogy miért kerültél a kérdésben említett helyzetbe.

aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
74%
Az sem ertem hogy miert erdekelnek teged a quasimodo fele ferfiak. Ja talan tetszik neked az egyik ilyen de nem teper a labaid elott ugy ahogy azt te elvarnad.
aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!