Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan tapasztalatotok hogy a (volt) barátok/ferjetek rendszeresen megjegyzést tett a külsőtökre?

Figyelt kérdés

Mi volt az konkrétan és mivel kezeltétek?

Bármi...öltözködés, adottság, igényesség stb...



2022. márc. 20. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Nekem folyamatosan azt mondogatta, hogy el kéne járjak edzeni, hogy feszesebb legyek. De mindig hozzátette, hogy csak azért hogy neked jó legyen, hogy te jól érezd magad a bőrödben.

Hozzáteszem 168cm/55 kg voltam/vagyok.

2022. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden...

A probléma az, hogy ronda vagyok de nem tudott nálam jobb nőt felszedni szóval hallgathattam mit hordjak, milyen hajam legyen, ne hízzak el, stb.

Persze ez csak a frusztrációja kiéléséről és a "rosszból kihozni a legjobbat" mentalitásról szólt.

2022. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy szakítottunk - bár amiatt mert rám kiabált egy banális dolog miatt és akkor kiszerettem belőle. Ha nem kiáltott volna akkor csak az "egyik fülemen be másikon ki" módszerrel reagáltam volna arra mit csináljak magammal.
2022. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Ott lett volna a kapcsolat vége megspékelve egy magassarkúval az arcában.

De csak olyannal jöttem össze, aki imádta a külsőm.

Másfèlével minek? Én szeretem magam, úgyhogy nem jövök össze kritizálókkal.

2022. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, igen.
2022. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már a kapcsolat elején rossz ómennek tartom az ilyesfajta megnyilvánulásokat, és lehetek bármennyire szerelmes, biztosan nem hagynám, hogy egy ilyen mérgező személy akar heteket is elvegyen az életemből.


Lesz olyan, aki megbecsül, aki úgy szeret, ahogy vagy.

2022. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik volt pasim közölte velem mindig, hogy dagadt vagyok. 172 centi vagyok, 58-62 kg között mozgok. 🤷‍♀️


Ha nőiesebben öltöztem akkor k.rvás voltam, ha visszafogottabban, akkor miért nem vagyok nőiesebb.


Akkor még "fiatal voltam" nem volt sok tapasztalatom a kapcsolatok és a férfiak terén, szóval igyekeztem neki mindig megfelelni.

Aztán rájöttem, hogy rajta kívül elég sok mindenkinek tetszem, szóval dobbantottam.

2022. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

175 cm vagyok és ehhez 52 kg. Az exem 182 cm és 120 kg. Folyton engem csesztetett a saját alkata miatt. -neked bezzeg könnyű, mert vékony vagy- Ne edzek annyit, mert túl izmos leszek. 😄

Amikor szóvá tettem, hogy nem engem kéne cseszegetni hanem edzeni, meg nem hajnalban zabálni, akkor én voltam a bunkó paraszt. Tenni nem tett semmit az alkatáért... Egy ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni.

2022. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megtette volna, egy pillanat alatt ex lett volna.
2022. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!