Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerősöm úgy tett utcán,...

Ismerősöm úgy tett utcán, mintha nem vett volna észre, miután ezt észrevettem nem köszöntem neki majd azt kellett napok múlva visszahallanom közös ismerősöktől hogy mekkora egy gexi vagyok nem köszönök neki volt már tapasztalatok ilyennel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kölcsönös tévedés, félreértés. Az egész úgy ostobaság, ahogy van. Én ha az ismerősöm megy el a közelemben, akkor üdvözlöm. Te is megtehetted volna, ő is.
2021. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösen furák vagytok.

Én és az ismerőseim nem várjuk el egymástól, hogy előreköszönjön a másik, akkor is üdvözöljük egymást, ha a másik háttal áll.

2021. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
1:1 a mérkőzés állása!:)
2021. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a belvárosban voltam a barimmal, olyan helyen, ahol nem szoktam mászkálni, pályaudvar mellett voltunk, nagy tömeg mászkált az utcán. Nem ismerek arrafelé senkit, épp kijöttünk a boltból és mentünk valamerre.

Másnap hívott egy vidéki barátnőm, hogy mekkora szemétláda vagyok, hogy DIREKT nem vettem észre őt, meg ilyenek. Mást is a fejemhez vágott, nagyon csúnyákat, hogy én nem akartam hogy barim tőle tudjon meg ilyen meg olyan dolgokat, és azért nem köszöntem neki. Levegőt nem vett, hogy közbeszóljak, a vége az lett hogy mindenhol letiltottam, mert nem hagyott élni ezzel a baromsággal.

Aki ilyen dolgokba beleveszik, az nem normális. Én azt se veszem fel, ha valaki direkt úgy csinál, mintha nem venne észre, legfeljebb arra várhat, hogy én előre köszönök neki bármikor is. Tanul az ember, mindenből tanul. Régen mindenkinek mindig előre köszöntem. Most már én is megtanultam levegőnek nézni az olyat, aki visszaköszönni sem képes, nem hogy mosolyogva ráköszönni a másikra.

2021. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Így járt, na. Ne érezd cikiben magad emiatt.
2021. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy köszönt, de te nem vetted észre, az ő szemszögéből ez így néz ki: rád köszön, te meg bambán nézel, és nem köszönsz neki vissza.
2021. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!