Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Negatív ez a beszélgetés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív ez a beszélgetés? (screenshot)

Figyelt kérdés

Én nem tudom hova tenni ezt a beszélgetést. 33 évesek vagyunk, épp tervezünk összeköltözni.

Én voltam már házas, neki még nem volt összeköltözős kapcsolata sem és én leszek az első, de úgy érzem, hogy sok vagyok neki. Vagy lehet, hogy nem én, hanem önmagában az együttélés gondolata a sok. Soha életében nem adta fel a függetlenségét. Sokat beszélgettünk erről, hogy most erre neki vajon van-e saját jogon igénye, vagy csak valami konvenciónak akar megfelelni, de állítása szerint akarja, nem csak sodródik.

Itt egy részlet, ami alapján én (a kék) tapadósnak látszik, ő pedig szerintem visszautasító és sok vagyok neki.


[link]


Nagyon szeretem őt, nagyon jó vele, de félek, hogy ennek rossz vége lehet.


jan. 11. 20:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem túl sok vagy neki így is, kár lenne összeköltözni.
jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Negatív. Egyértelműen nem passzoltok és azért dumáltok ilyesmikről. Olyasmiről kellene összeköltözés előtt, hogy alig várjátok, hogy együtt éljetek már vagy tervezni milyen színű lesz az ebédlő fala. Elmesélni mi történt aznap, vagy inkább telózni pár percet.

Te túlságosan is tapadsz, de azért, mert érzed, hogy nem működik és ő azért távolodik szintén.

Ilyesmi beszélgetésnek nem is kéne köztetek lenni (összeköltözés előtt).

jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem tűntök 33 éveseknek, és szerintem se passzoltok.
jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Mióta vagytok együtt?


Mi 22 évesen költöztünk össze (ráadásul külföldön, ahova együtt mentünk ki), egy év kapcsolat után. Mindkettőnknek a legelső kapcsolata ez, jól megvagyunk.


Nagy lépés az összeköltözés, és nagyon jó hogy így őszintén beszéltek róla (pl hogy mennyi időt terveztek együtt/máshol tölteni) és az ezzel kapcsolatos aggodalmaitokról.


Nem tudom, hogy negatív-e, nekem sok infó/előzmény hiányzott. Igen, lehet, hogy negatív, de az mindenképp jó, hogy normálisan tudtok beszélni róla.

jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Úgy gondolom, hogy ő nem szerelmes beléd egyáltalán.

Te próbálod vissza fogni magadat és azért is haragszik, azt is rossz dolognak tünteti fel.

Nem mesél magától, de ha kérdezed, ha nem kérdezed akkor megint az a baj.

Én összecuccolás helyett inkább szakítanék.

jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

Milyen ember vagy te, hogy kirakod a világhálóra ezt a beszélgetést??

Jézusom.

Pont az ilyenek miatt vagyok egyedülálló, senkiben sem lehet ma már megbízni.

jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Osztom az 5 kommentet...szerintem sem szeret. Olyan mint ha idegesítenéd te pedig valahol jogosan vagy ilyen tapadós mert érzed hogy valami nem okés vele. Nem költöznék vele össze.
jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Nincs hozzászokva ahhoz, hogy "nonstop" együtt legyetek egy közös kecóban sem, nem hiányzik neki, hogy lásson téged míg te neked hiányzik szemtől szembe a kontaktus.

Egyszer azt írta, hogy nem fél és nem baj, de tette, hogy hiányzik neki a bizonytalanság (WTF?), hiába nem nyomulsz akkor is lecsesz finoman. Egyszer nincs baj (meg), de mégis baj, hogy ragaszkodsz.

Ellentmondásos, mert tényleg nem szerelmes/szeret téged igazán, mint ahogyan írta az #5-ös. Neki izgalom kell, szabadság kell. Hogyan fog veled együtt élni ha "nonstop" zavarja a jelenléted még online is? Sehogyan.

Fölöslegesen költöznétek össze. Tényleg inkább el kéne egymástól búcsúzni, nem ő az "Igazi" számodra...

jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ezen akadt meg a szemem :

,, Nincs puszi es ölelés.Ez a munkahelyem még mindig."

Kicsit úgy hangzik,mintha futnál utána,ő meg nagy kegyesen néha szórna neked pár szeretetmorzsát,mikor senki sem látja...Szerintem ezek nem túl szép kilátások.

jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Adalék: fél éve vagyunk együtt. Hetente 3-4 alkalommal alszom nála vagy ő nálam.

Terveztünk is sok mindent, ő vett ebédlőasztalt, én székeket. Ő szőnyeget, én párnákat és együtt festettünk ki.

Bízom benne, hogy csak ráparázik a függetlensége feladására, de vannak bennem kételyek nyilván. Soha nem költözött még össze senkivel, szóval ennyi év megszokás után biztos fura lehet. Próbálom így látni aztán meglátjuk.

jan. 11. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!