Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Negatív ez a beszélgetés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív ez a beszélgetés? (screenshot)

Figyelt kérdés

Én nem tudom hova tenni ezt a beszélgetést. 33 évesek vagyunk, épp tervezünk összeköltözni.

Én voltam már házas, neki még nem volt összeköltözős kapcsolata sem és én leszek az első, de úgy érzem, hogy sok vagyok neki. Vagy lehet, hogy nem én, hanem önmagában az együttélés gondolata a sok. Soha életében nem adta fel a függetlenségét. Sokat beszélgettünk erről, hogy most erre neki vajon van-e saját jogon igénye, vagy csak valami konvenciónak akar megfelelni, de állítása szerint akarja, nem csak sodródik.

Itt egy részlet, ami alapján én (a kék) tapadósnak látszik, ő pedig szerintem visszautasító és sok vagyok neki.


[link]


Nagyon szeretem őt, nagyon jó vele, de félek, hogy ennek rossz vége lehet.


jan. 11. 20:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Én 16 évesen voltam ezen a szinten. XD
jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
33 évesen ott tartani ahol ő szerintem gáz és még gázabb lesz ha összebútoroztok.
jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez a nő nem akar igazán téged, én sem éltem együtt pasival, de akit akarok azzal nem így viselkedek. Nem is irányodba van ez, szerintem ehhez meg kell érni, és ez mindenkinél más korban jön el. Addig meg jöhet bárki úgysem fog működni. De ez csak a privát véleményem.
jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve? És ott tart, hogy nem hiányzol neki f2f neki az hiányzik, hogy hiányozhass neki, mert "túlságosan" ragadsz? Te elhiszed mindazt amit összehord? Nem, hiszen akkor nem írtad volna ki a kérdést! Csak szerelmes vagy és reménykedsz, de kár a gőzért. A te barátnőd nem szerelmes beléd és ha nem esett beléd maximum, de tényleg 2 hónap után már nem is fog SOHA! Amit ő érez az a fellángolás, ami még 2 évet se tartott ki, már 6 hónap után sok vagy számára minden tekintetben, minden formában.

Mint embert kedvelhet, sőt keverheti a fellángolást MÉG a szerelem érzésével, de kifelé tart rendesen eléggé korán.

Nem fog működni a kapcsolat és szenvedni fogtok mindketten ha nem szakítottok és ez nincs összefüggésben az összeköltözéssel. Teljesen lényegtelen, hogy veled él vagy se, boldogtalanok lesztek mindketten MÉG JOBBAN, mint jelenleg!!!

jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Én is így érzek ahogy a többség. Csak nehéz, mert mindezek mellett senki nem volt velem ilyen figyelmes. Meg az ex feleségem sem 8 év házasság alatt. Nagyon szeretem őt. Közben meg az együtt töltött esték 90%-ában külön alszunk akkor is amikor nála vagyok, mert nem osztja meg velem az ágyát, nem szeret összebújva aludni, többek között. Máskor meg bújós…nehéz eset.
jan. 11. 22:15
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Írták már nem szerelmes beléd, csinálhatsz akármit, le mehetsz kutyába is, vehetsz neki palotát is akkor se szeret beléd és el fog hagyni ha másba szeret belé. Pazarlás megy, egyáltalán nem vagytok egymáshoz valóak.
jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%
Jah én azt hittem te vagy a lány 😂
jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

Eléggé.

És raádásul annyira unalmas, hogy alig bírtam elolvasni.

Szerintem is hagyjátok a francba az egészet.

jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
Úristen, és külön is alusztok, amikor nála vagy. Hát ez nagyon durva. Mi 17 éve vagyunk együtt a párommal és nálunk nincs ilyen.
jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Én akkor nyomtam ezt a stílust, hogy nem hiányzik meg sok, mikor a hátam közepére nem kívántam már 2 hét után sem.

Egyedül akartam lenni, mert nem éreztem jól magam vele.

Bezzeg mikor beleszerettem valakibe, bármilyen helyzetben, bármilyen kevés időre találkoztunk, hívott, írt egy jó reggelt üzit, boldog voltam és bearanyozta a napom.

Szerintem az ember akkor félti a szabadságát, ha nem szereti a másikat. 😣

Ha szereti, akkor ez fel sem merül és számolja a napokat.

Az külön alvás pedig nálam be is tette a kaput.

Erre fölösleges összeköltözni.

jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!