Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Negatív ez a beszélgetés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív ez a beszélgetés? (screenshot)

Figyelt kérdés

Én nem tudom hova tenni ezt a beszélgetést. 33 évesek vagyunk, épp tervezünk összeköltözni.

Én voltam már házas, neki még nem volt összeköltözős kapcsolata sem és én leszek az első, de úgy érzem, hogy sok vagyok neki. Vagy lehet, hogy nem én, hanem önmagában az együttélés gondolata a sok. Soha életében nem adta fel a függetlenségét. Sokat beszélgettünk erről, hogy most erre neki vajon van-e saját jogon igénye, vagy csak valami konvenciónak akar megfelelni, de állítása szerint akarja, nem csak sodródik.

Itt egy részlet, ami alapján én (a kék) tapadósnak látszik, ő pedig szerintem visszautasító és sok vagyok neki.


[link]


Nagyon szeretem őt, nagyon jó vele, de félek, hogy ennek rossz vége lehet.


jan. 11. 20:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Őszinte leszek:


Te szeretetéhes vagy, 8 évig voltál az exfeleségeddel, aki még annyira se volt figyelmes, mint a mostani partnered. Igazából a szeretet és figyelemhiány az önszeretet hiányából fakad.

Te még egy kicsit se szereted és tiszteled önmagad ez a fő probléma, azért vagy megint olyan kapcsolatban ahol nem szeretnek.

Amiatt is kötődsz hozzá ennyire.

Viszont ő valószínűleg elkötelezettségi zavarokkal küzd. Mivel eddig nem élt együtt senkivel.

Nem tud szerelmes lenni valóban.

Mindkettőtöknek pszichológusra lenne szüksége és nem egymást nyírni képletesen értve.

Az érem full ellentétes oldalát képviselitek.

Mindketten sérültek vagytok és ha mindjárt piros hó esik akkor se lesztek együtt boldogak.


Még akkor is probléma lenne ha csak az egyikőtöknek lenne szüksége szakemberre pláne nem így.

Évek elteltével lehetne javítani a helyzeten, de ti addig nem lesztek együtt.

Ő helyette inkább magaddal foglalkozhatnál.

jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A valasom ota jarok pszichologushoz. Van onszeretetem, csak mashol vannak meghuzva a hataraim, mint masoknak. Alapvetoen itt a kotodesi tipusok azok, amik baromira nem passzolnak nalunk. Ez sok fogcsikorgatassal es meloval mukodhet, ha megeri addig is. Nekem egyelore megeri, nekem is faj, mert nem kapok annyi figyelmet mint igenyelnek, neki is faj, mert o meg tuti besokall tolem. Mindketten kell, hogy faragjunk a dolgainkbol.
jan. 11. 23:00
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez az, hogy mindkettőtöknek kellene, de csak te faragsz a dolgaidból lefelé, te hozol áldozatot érte.

Te fekszel a kanapén, más szobában, mert ő nem akar veled összebújva lenni még elalvás előtt sem.

Te fogod magadat vissza, hogy ne sokkaljon be.

Te neked hiányzik.

De ő neki te már nem hiányzol és eltaszít majd elővesz amikor kedve tartja.

Megmondja, hogy ne adj neki puszit, csókot, ne feküdj be mellé.

Nem jár pszichológushoz csak te jársz.

Viszont hiába járna, te is hiába jársz, mert nem vagy kigyógyulva.

Ő méginkább visszalök, még mélyebbre lök téged, mint te őt.

A hatalmas szakadék két szélén álltok és hiába ugrottok le a mélybe akkor se találkoztok.

A fejlődést nem segíti, hogy együtt vagytok.

Nincs rá kapacitás, hogy ti valaha együtt túllendüljetek önmagatokon, mert alapvetően a gyógyuláshoz én idő kell.


Csak egy példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Önfejlesztésbe hiába kezdtek együtt egymásért, saját magatok miatt kell és ahhoz türelem, kitartás szükséges.

Ti egymás vesztét okozzátok/okoznátok.

Mert nem magatokra koncentrálnátok hanem a kapcsolatra, hogy ne végződjön kudarccal újra.

Sajnos együtt menthetetlenek vagytok.

jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 LuckyLevi ***** válasza:
12%
Nem lehet, hogy igazából Ő fél attól, hogy nem fog majd hiányozni? Hogy ráunsz? Lehet ezért távolságtartó. Ezért alszik néha külön... Csak egy felvetés, hogy kivetíti rád, amitől Ő fél.
jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad hogy több figyelmet szeretnél de nem kapod meg mert neki meg sok vagy. Még is mi a francot magyarázol még ezen? Ennek szakítás lesz a vége mert nem illetek egymáshoz. Szeretheted te bármennyire a leírtak alapján meg amiket kommenteltél nem lesz jobb semmi. Fél év és külön alvás van mert nem akarja megosztani veled az ágyát? Még javában lángolnia kéne a nagy szerelemnek minden más csak kifogás a részéről meg a részedről is. Vagy majd leadod az igényeidet és megelégszel morzsákkal csak mert szereted? Majd jön valaki aki megadja amit szeretnél. Ennek a kapcsolatnak nincs jövőre és csak azt remélem hogy nem közösen vettetek házat....
jan. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
92%
Tizenévesen kommunikáltam így, amikor már magamnak is hazudtam, hogy szeretem még csak nehogy szakítani kelljen. Ha valakit szeretsz, az hiányzik, vele akarsz lenni. Nyilván kell külön töltött idő is, de az magad miatt van, nem azért, hogy nélküle legyél. Óriási jel, hogy nem hiányzol neki egyáltalán. Mostani kapcsolatomban együtt élünk lassan egy éve, minden nap alig várom, hogy hazaérjen. Még mindig boldogsággal tölt el, ha ír nekem, ha együtt lehetünk. Viselkedtem én is így kapcsolatban, ahogy a barátnőd és utólag látom, hogy azért volt, mert nem szerettem az akkori párom. Amikor már ennyit kell agyalni, meg kitalálni mindenfélét ott mindig gond lesz. Én nem költöznék össze vele.
jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanigy voltam az elozo parommal. A mostanival pedig teljesen onmagam lehetek,nem vagyok sok.Es amugy is en ugy erzem az nem sok,ha a legtobb dolgot a parommal toltenwk,nem teher,hogy annak ellenere,hogy egyutt lakunk nap kozben is beszeljunk. Keress te is wgy olyan embert,aki mellett nem kell visszafogd magad. En ugy gondoltam velem van a baj,tul sok vagyok, de mar tudom nem a megfelelo ember volt mellettem. Amugy a mostani parom az elso perctol az osszekoltozesen gondolkofott, az elozo kijelentette ,hogy kulon szobaba lakjunk majd
jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem szerelmes beléd. Fogadd el és kész valamilyen “ előnye származik ebből a kapcsolatnak nevezett semmisègből”. Tudom kegyetlenül hangzik, de dobd ki a francba. Nem fogsz neki akkor sem hiányozni. Sőt állítom, max félév és már mással lesz aki igenis hiányozni fog neki, és akivel igenis akar majd a munkahelyén csókot váltani. Nyomulhatsz napestig. Szerintem ez egy elég egyértelmű elutasítás. Azt se zárom ki, hogy “szakítani” akar. Hát tedd meg te előbb. És figyeld meg, nem fog ellenkezni. Egy nagy szívességet tennél magadnak és neki is.
jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
87%
Tudom hogy feleslegesen koptatjuk az ujjunkat itt neked kérdező mert te annyira szereted hogy úgy is össze fogsz vele költözni csak aztán ne gyere ide sírni. Jusson majd eszedbe hányan mondták azt hogy ne. Bár szerintem valahol mélyen magadba tudod hogy nem úgy szeret téged ahogy te őt és ennek a kapcsolatnak nem lesz hosszú élete.
jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus ennyire szégyell a munkahelyén vagy mi a fene? Nem nyáladzunk mi sem a párommal de ha találkozunk műszakváltáskor egy puszival azért köszönünk egymásnak. Meg nem enged magad mellett aludni? Nevetséges. Remélem akkor ezután ha össze költöztök is külön alvás lesz majd. Szexnél azért hozzá érhetsz ugye? .....
jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!