Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők érzékenyebbek a negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők érzékenyebbek a negatív szavakra egy párkapcsolatban, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Nekem ez a modell van a fejemben:


Női szemszög:

Imre: - Judit, te egy aljas nő vagy!

***Judit, a pszichológusnál:

- Imre folyton bánt engem szavakkal, nem bírom. 😢


Férfi szemszög:

Judit: -Imre, te egy aljas alak vagy!

***Imre reakciója: 🤣


szept. 16. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igaz a modelled.
Részben igaz.
Nem igaz.
18 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy baromság. Mármint nem a nemek döntik ezt el, hanem a személyiség.


Van aki egy hangosabb sértő szóra is elsírja magát (titokban), meg olyan is, akire bármit mondhatsz, csak röhög egy jót, meg "ki nem szarja le?".

szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Kivételek mindig vannak, de általában?

Mondjuk 10-ből 7 esetben.

szept. 16. 10:09
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a férfiak. Olyan némelyik komolyan mint egy 5 éves hisztis.
szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Én például férfiként érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. Mondhatnád, hogy kivételek mindig vannak, de szerintem hogyha valaki szereti a párját és nem csak azért van, mert éppen nincs jobb akkor rosszul fog neki esni bármi ilyen erős negatív elszólás tőle.
szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan emberek NEMTŐL FÜGGETLENÜL akik nevetnek rajta a párjuk előtt, de biztosan, hogy szíven szúrja őket olyasmi, hogy milyen aljas egy személy. Csak egyértelműen nem mutatják ki. Főleg a férfiakra érvényes ez mert be van rögzülve, hogy a férfiak nem lehetnek érzékenyek, gyengék mert akkor tuti melegek és hasonló baromságok. Míg a nők általában elsírják magukat a másik előtt, vagy egyedül, esetleg elkezdenek rikácsolni. A példa egyébként nagyon durva és sehogyse érthető hogyha azt hiszi, hogy a másik aljas akkor miért is van vele...
szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Ha ez neked durva példa, akkor te is elég érzékeny ember lehetsz.

Annyi igazság mindenesetre lehet abban, amit mondtok, hogy férfi is elsírhatja magát/eshet neki rosszul az ilyen beszólás. Habár ez inkább annak köszönhető, hogy a férfiak el vannak puhulva/nőiesedbe.

Egy igazi férfit nem érint érzékenyen egy ilyen beszólás, sőt, az sem zavarja túlságosan, ha a nő lelép. Hallotam olyan pasiról, aki elvált a feleségétől, de aznap este már 2 nővel aludt. Na, ez eg, igazi férfi.


Nők esetében mindenesetre borzasztó ritka lehet manapság olyan, aki röhög az ilyen beszólásokon. 99%-uk besértődik.

szept. 16. 10:23
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én érzékeny? Menj már tudod hová. Azzal jönne elő, hogy aljas vagyok holott oka nem lenne rá azonnal repülne és nyugodtan megfektethetne akár még három nőt is egyszerre. Tovább nem érdekelne. Amúgy nem tudom mi vicces van azon, hogy okádék embernek nevez a párod. De röhögjön csak rajta aki akar.
szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

6

Nem sok fogalmad van neked az "igazi ferfirõl"

szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Részben igaz, mert a nők társadalmileg érzelmileg érettebb és érzékenyebb szerepbe vannak osztva. Ugyanakkor az nem normális, ha bárki - különösen a partneres, akinek elvileg szeretnie kellene - ilyet mondd neked. Ugyanis ez lelkileg romboló, bántalmazó dolog, ami kizárja a szeretetet. Nőként soha nem töltenék azzal egy percet sem tovább aki ilyet vagy brámi hasonlót tölt velem és szerintem az a normális ha ezt egy másik nő vagy férdi sem tenné meg. Ez nem sértődés, hanem a szeretet és a tisztelet hiánya.
szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!