Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hitte, hogy megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hitte, hogy megcsalom, ezért nagyon aljas módon leckéztetett meg, szerintetek ilyesmire van bocsánat?

Figyelt kérdés
Van egy új férfi munkatársam, akit én tanítok be. Egyik nap munka után mentem nagybevásárlásra, felajánlottam az illetőnek, hogy elviszem, mert úgyis útba fog esni nekem (ő tömegközlekedéssel jár, én kocsival). Út közben mellém állt az egyik lámpánál a párom egyik nagyon jó barátja. Köszöntünk egymásnak, majd mentem tovább. Utólag kiderült, hogy ő még aznap elmondta a páromnak, hogy egy ismeretlen sráccal látott kettesben kocsival. A párom nem szólt nekem erről semmit, ha mondta volna, akkor elmeséltem volna neki, hogy egy új munkatársam, akit hazavittem, mert épp útba esett. Biztos volt benne, hogy megcsalom, de nem hozta fel nekem. Furcsa volt, mikor egyik este kezdeményeztem nála, de visszautasított, ilyen korábban sosem fordult elő, de még ekkor sem gondoltam semmi rosszra. Rá egy hétre lebetegedtem, kaptam antibiotikumot az orvosomtól. Egyébként szedek vitaminokat is, mindent úgy szoktam szedni, hogy 1 hétre előre kiadagolom az adott napokra kis gyógyszeresdobozomba, tehát nem magából az eredeti csomagolásból veszem ki. Párom úgy gondolta, hogy mikor nem vagyok otthon, az tökéletes alkalom lesz, hogy kicserélje a felírt tablettát egy hashajtó tablettával. Külsőre teljesen ugyanúgy néz ki a kettő, így nem tudtam semmiről, csak miután bevettem, utána órákkal éreztem, hogy valami nagyon nem oké. Konkrétan egész éjjel hasmenésem volt, 14-szer voltam wc-n, ami rám abszolút nem jellemző. Már a teljes kétségbeesésben voltam, az ügyletet akartam hívni, hogy írjanak fel valami másik antibiotikumot, mert ennek nagyon kellemetlen mellékhatása van. Mikor tárcsázni akartam a számot, akkor a párom bevallotta, hogy mi tett.
ma 14:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Rendőrségre menj! Megérdemli és természetesen szakíts!
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Yup, rendőrséget vond be mert beteg dolog amit megtett veled és ha nem intézkedsz nemcsak veled, de mással/másokkal is megteheti, vagy még betegebb dolgokat.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nagyon aláásta a bizalmamat iránta, de rosszat annak ellenére sem akarok neki, amit tett velem. Egyébként nagyon sokszor mondta, hogy túlreagálta, bánja, amit tett. Igazából akkor lennék teljesen nyugodt, ha az albérletünket be tudnám kameráztatni és vissza tudnám nézni, hogy mit csinál, amikor nem vagyok otthon.
ma 14:48
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Ha ez igaz - azért vonom kétségbe, mert ez nagyon-nagyon gáz - akkor AZONNAL hagyd el. Az a baj, hogy ez a szitu rengeteg szempontból problémás, a kapcsolatod és a partnered rossz.


Egyrészt ezek szerint a bizalom köztetek nulla százalék, gondolj bele mt fog képzelni, a majd véletlen szembe jön az utcán egy idegen és meglátja. Leláncol a pincébe? A helyzet hogy egy párkapcsolatban is egy teljesértékű, az élete minden területén funkcionáló embernek kell maradnod, nem vonulhattok el egy lakatlan szigetre ketten. Ennek pedig a része az interakció másokkal. Ha ennyire féltékeny, és ennyire elhiszi, hogy megcsalod egy darab dolog alapján akkor konkrétan semmire sem tart ez az ember. A féltékenység - bármennyire is azt tanítja hollywood - de nem a szerelem része, hanem a bizalom hiányáé, az ember saját egójából fakad, nem a másik iránti szeretetéből. Aki nem bízik benned, azzal pedig ne építs közös életet.


Másrészt ez az egészséged olyan szintű veszélyeztetése, ami nem megengedhető. Az antibiotikum szedése nem olyan mint a vitaminé, nem szabad összevissza kapkodni. Hashajtó tablettát adni még enélkül is valami eszméletlen para dolog lenne, teljesen simán kiszáradhatsz két nap kiadós fosástól, különösen egy betegség alatt. Eleve milyen aljas ember tesz ilyet akárkivel?


Ez annyira creepy sztori, annyira pronyó dolog ilyet tenni, hogy ezek után én nem hogy a faszit hagynám el, hanem én magam kezdenék el kételkedni a józan ítélőképességemben és kezdenék el terápiára járni, hogy ugyan mi a búbánatos eget keresek én egy olyan emberrel, aki ilyenre képes? És hogy miért fontolgatom azt, hogy ezt megbocsájtsam?

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Vele maradsz? Nincs eszed, következőleg leszúrhat. Át van neki full kattanva & ha besöpöröd a szőnyeg alá amit tett veled, sőt vele maradsz te sem vagy normális.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem bánja, csak betojt, hogy ki fogják vizsgálni az ügyet ha tárcsázol. Ez valami pszichopata. Manipulál és még le is fog verni, vagy megerőszakolni, megölni. Nem félted az életed, vagy csak trollkodsz?
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkepp rendőrség es feljelentes
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

"kicserélje a felírt tablettát egy hashajtó tablettával"

Egészen biztos vagyok benne, hogy önmagában ez már bűncselekménynek tekinthető. Ilyenekkel (mármint gyógyszerekkel és a másik egészségével) nem játszik normális ember! Ha vele maradsz, a későbbiekben ez csak sokkal rosszabb lesz.

Szakíts vele azonnal és jelentsd fel a rendőrségen. Hiába írod, hogy te nem szeretnél neki rosszat, neki láthatóan nem okozott problémát, hogy neked ártson. Nem bánja és újból megtenné. Nem szeret, nem tisztel téged, de láthatóan az se zavarja, amikor miatta vagy rosszul.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Ez tényleg nagyon durva. Azért aki tablettákat cserélget ki azzal valami nagyon nem oké. Azonnal költözz el mindegy hova. És ha gondolod rendőrség!!!
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg is csaltad volna akkor sem lett volna jogos amit tett! Vagy most örülnöd kéne hogy csak ennyi történt? Johogynem megverni akart volna..
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!