Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hitte, hogy megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hitte, hogy megcsalom, ezért nagyon aljas módon leckéztetett meg, szerintetek ilyesmire van bocsánat?

Figyelt kérdés
Van egy új férfi munkatársam, akit én tanítok be. Egyik nap munka után mentem nagybevásárlásra, felajánlottam az illetőnek, hogy elviszem, mert úgyis útba fog esni nekem (ő tömegközlekedéssel jár, én kocsival). Út közben mellém állt az egyik lámpánál a párom egyik nagyon jó barátja. Köszöntünk egymásnak, majd mentem tovább. Utólag kiderült, hogy ő még aznap elmondta a páromnak, hogy egy ismeretlen sráccal látott kettesben kocsival. A párom nem szólt nekem erről semmit, ha mondta volna, akkor elmeséltem volna neki, hogy egy új munkatársam, akit hazavittem, mert épp útba esett. Biztos volt benne, hogy megcsalom, de nem hozta fel nekem. Furcsa volt, mikor egyik este kezdeményeztem nála, de visszautasított, ilyen korábban sosem fordult elő, de még ekkor sem gondoltam semmi rosszra. Rá egy hétre lebetegedtem, kaptam antibiotikumot az orvosomtól. Egyébként szedek vitaminokat is, mindent úgy szoktam szedni, hogy 1 hétre előre kiadagolom az adott napokra kis gyógyszeresdobozomba, tehát nem magából az eredeti csomagolásból veszem ki. Párom úgy gondolta, hogy mikor nem vagyok otthon, az tökéletes alkalom lesz, hogy kicserélje a felírt tablettát egy hashajtó tablettával. Külsőre teljesen ugyanúgy néz ki a kettő, így nem tudtam semmiről, csak miután bevettem, utána órákkal éreztem, hogy valami nagyon nem oké. Konkrétan egész éjjel hasmenésem volt, 14-szer voltam wc-n, ami rám abszolút nem jellemző. Már a teljes kétségbeesésben voltam, az ügyletet akartam hívni, hogy írjanak fel valami másik antibiotikumot, mert ennek nagyon kellemetlen mellékhatása van. Mikor tárcsázni akartam a számot, akkor a párom bevallotta, hogy mi tett.
ma 14:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
75%
Hát az.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen antiszociális viselkedése van a "párodnak".

Tehát a barátod barátja elmondja, hogy melletted ült egy fickó a kocsiban. Erre ő úgy reagál, hogy Tudja hogy beteg vagy és antibiotikumot írt neked az orvos és azt bosszúból kicseréli hashajtóra, hogy fosd ki a beled. Ez nem holmi féltékenység, ez valami komoly pszichés zavar.


Normál esetben egy egészséges ember, haza megy és megkérdezi. - Szia Drágám, ma látott a haverom egy palival délután kettőkor a lámpánál. Ki ez a pasi, aki a kocsidban ült?

ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"11 éve vagyunk együtt, ezalatt sosem bántalmazott fizikailag, sőt pont az a baj vele, hogy magába fojtja az érzéseit, belülről marcangolja magát. Nem az a típusú ember, akitől félnem kellene, én sokkal inkább hirtelen haragú vagyok, könnyen felkapom a vizet."


Amit itt leírtál, a befelé irányuló düh/agresszió a tudatalattiban lapul, ott fortyog a mélyben a pokol tüze, és egyszercsak kiszámíthatatlanul robban. Az ilyen típusú emberek a legveszélyesebb személyiségzararokra jellemző. Akár évekig is el lehet a kis passzív agresszív viselkedésével, amiből te nem sokat érzékelsz, ha nyakig benne vagy egy kapcsolatban. Most úgy tűnik nem csak magát marcangolja már.

Jut eszembe, ha nem tudja kifejezni az érzéseit, hogy kommunikáltok? Miféle kapcsolat az, ha nem tudom elmondani a társamnak mi a frász bajom van?

Rosszul tudod. Ő pont az az ember akitől félned kellene❗

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
11%
Vannak akik nem merik kimutatni mert a fél a visszautasítástól, attól, hogy amit ad azért alázást kap. Talán kicsi kora óta vannk már benne ezek a nem elég jó érzés. Segíts neki ember!
ma 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Eléggé beteg hozzáállás. Én is a rendőrségre mennék h tudtodon kívül begyógyszerezett, és emiatt majdnem kiszáradtál kb. Ez veszélyeztetés. Ez a kicsinyes bosszú nem méltó egy férfihoz, még akkor sem ha tényleg megcsaltad volna. Ez sokat elárult a viszonyotokról, nem erőltetném vele.
ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!