Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hitte, hogy megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hitte, hogy megcsalom, ezért nagyon aljas módon leckéztetett meg, szerintetek ilyesmire van bocsánat?

Figyelt kérdés
Van egy új férfi munkatársam, akit én tanítok be. Egyik nap munka után mentem nagybevásárlásra, felajánlottam az illetőnek, hogy elviszem, mert úgyis útba fog esni nekem (ő tömegközlekedéssel jár, én kocsival). Út közben mellém állt az egyik lámpánál a párom egyik nagyon jó barátja. Köszöntünk egymásnak, majd mentem tovább. Utólag kiderült, hogy ő még aznap elmondta a páromnak, hogy egy ismeretlen sráccal látott kettesben kocsival. A párom nem szólt nekem erről semmit, ha mondta volna, akkor elmeséltem volna neki, hogy egy új munkatársam, akit hazavittem, mert épp útba esett. Biztos volt benne, hogy megcsalom, de nem hozta fel nekem. Furcsa volt, mikor egyik este kezdeményeztem nála, de visszautasított, ilyen korábban sosem fordult elő, de még ekkor sem gondoltam semmi rosszra. Rá egy hétre lebetegedtem, kaptam antibiotikumot az orvosomtól. Egyébként szedek vitaminokat is, mindent úgy szoktam szedni, hogy 1 hétre előre kiadagolom az adott napokra kis gyógyszeresdobozomba, tehát nem magából az eredeti csomagolásból veszem ki. Párom úgy gondolta, hogy mikor nem vagyok otthon, az tökéletes alkalom lesz, hogy kicserélje a felírt tablettát egy hashajtó tablettával. Külsőre teljesen ugyanúgy néz ki a kettő, így nem tudtam semmiről, csak miután bevettem, utána órákkal éreztem, hogy valami nagyon nem oké. Konkrétan egész éjjel hasmenésem volt, 14-szer voltam wc-n, ami rám abszolút nem jellemző. Már a teljes kétségbeesésben voltam, az ügyletet akartam hívni, hogy írjanak fel valami másik antibiotikumot, mert ennek nagyon kellemetlen mellékhatása van. Mikor tárcsázni akartam a számot, akkor a párom bevallotta, hogy mi tett.
ma 14:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%
Pszichopata. Maradj vele majd megöl. A hírekben benne lesztek. Ennyi.
ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Na ez bűncselekmény is speciel, nem csak lecke.

Én befongatnám pár jelentessel a rendőrségre vagy rendor ismerős felé.

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Tök beteg vagy. Megmérgezett. 11 év nem indok arra, hogy ezt ne értsd meg.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bocsánat, hülye vagy? Veszélyeztetett téged. Nem tud kommunikálni, bosszút áll, miközben meg se mondja, hogy mi a frász baja van.


Azért mondta el, amit tett, mert ha mész az ügyeletre, akkor ő bajban lett volna. A bocsánatkérés magától értetődő ilyen vallomáskor. Nem azért mert sajnálja. Nem. Ez a bocsánatkérés arról szól, hogy ne legyenek következmények.

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a bántalmazót védi, sajnos ebből a Stockholm szindrómából kihozni valakit borzasztó nehéz.

Attól mert meghalt az anyja, szerinted elfogadható, hogy legközelebbi féltékenységből mondjuk leönt savval? Vagy az ételedbe kever valamit? Mostantól hogy a retkes pics@ba fogsz nyugodtan aludni mellette? Csak kérdezem.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már kimeríti a veszélyeztetést. Én elhagynám. 42f
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%
A Péni István sportlövő vitaminjait vízhajtóval (vagy hashajtóval?) megmérgező Sidi Péter ellen vádat is emeltek. Remélem ez a jelenleg pörgő sztori ihlette ezt a kérdést és nem igaz hogy van olyan ostoba ember aki egy ilyennel marad.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az hogy elveszített valakit, nem indok erre a viselkedésre. Az ha valakinek valami baja van soha nem indok arra, hogy másokat bántson. A fent említett eset tényleg többféle módon is sérti a határokat, ilyet senkivel nem teszünk (mivel valóban egészségügyi kockázat, amellett, hogy borzasztóan megalázó is lett volna ügyeletre menni, vagy összeszarni magad valahol). Az aki szeret, az nem tesz ilyet veled semmilyen körülmények között. Az aki szeret és akinek fontos vagy adna neked annyi hitet és bizalmat, hogy előbb utánajárjon, nyomozzon, és minimum rákérdezzen nálad, elvégre ketten vagytok egy kapcsoaltban. Itt úgy tűnik, hogy valaki büszkesége sérült és emiatt tönkre akart tenni téged, ahogy csak tudott. Ha te 11 éve ezzel az emberrel együtt vagy, akkor szerintem nagyon gyorsan indulj el terápiára, mert ameddig ezt nem fogadod el és őt mentegeted, addig aktívan veszélyben vagy.


Sajnos innentől kezdve - ahogy te is írtad megbízni nem fogsz tudni benne, elvégre bármilyen ételedbe belenyúlhat, gyógyszeredet kicserélheti, a tárgyaid az ágyad mind mind felületek, ahol ez az ember téged bánthat. Ez az intim szférád, ahol te innentől sosem fogod magad biztonságban érezni, teljesen jogosan, hiszen azzal élsz, aki téged bármikor bánthat. Ne gondold, hogy ez jobb lesz, egy aki egyszer megtesz bármit, az máskor is meg fogja, kettő pedig a bizalom olyan dolog, amin minden más alapul egy kapcsolatban.


Kívánom neked, hogy ki tudj ebből valahogyan jutni és ne legyetek benne a hírekben legközelebb valami sokkal, de sokkal borzalmasabb dologgal!

ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor miért is írtad ki a kérdést? Meghallgattunk aztán úgy sem lesz semmi. Akkor mit is akarsz?
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
84%
Ez mennyire morbid. Az itt futó válaszok között megjelent reklám: Béltisztító komplex Colonum 🤨
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!