Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hitte, hogy megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hitte, hogy megcsalom, ezért nagyon aljas módon leckéztetett meg, szerintetek ilyesmire van bocsánat?

Figyelt kérdés
Van egy új férfi munkatársam, akit én tanítok be. Egyik nap munka után mentem nagybevásárlásra, felajánlottam az illetőnek, hogy elviszem, mert úgyis útba fog esni nekem (ő tömegközlekedéssel jár, én kocsival). Út közben mellém állt az egyik lámpánál a párom egyik nagyon jó barátja. Köszöntünk egymásnak, majd mentem tovább. Utólag kiderült, hogy ő még aznap elmondta a páromnak, hogy egy ismeretlen sráccal látott kettesben kocsival. A párom nem szólt nekem erről semmit, ha mondta volna, akkor elmeséltem volna neki, hogy egy új munkatársam, akit hazavittem, mert épp útba esett. Biztos volt benne, hogy megcsalom, de nem hozta fel nekem. Furcsa volt, mikor egyik este kezdeményeztem nála, de visszautasított, ilyen korábban sosem fordult elő, de még ekkor sem gondoltam semmi rosszra. Rá egy hétre lebetegedtem, kaptam antibiotikumot az orvosomtól. Egyébként szedek vitaminokat is, mindent úgy szoktam szedni, hogy 1 hétre előre kiadagolom az adott napokra kis gyógyszeresdobozomba, tehát nem magából az eredeti csomagolásból veszem ki. Párom úgy gondolta, hogy mikor nem vagyok otthon, az tökéletes alkalom lesz, hogy kicserélje a felírt tablettát egy hashajtó tablettával. Külsőre teljesen ugyanúgy néz ki a kettő, így nem tudtam semmiről, csak miután bevettem, utána órákkal éreztem, hogy valami nagyon nem oké. Konkrétan egész éjjel hasmenésem volt, 14-szer voltam wc-n, ami rám abszolút nem jellemző. Már a teljes kétségbeesésben voltam, az ügyletet akartam hívni, hogy írjanak fel valami másik antibiotikumot, mert ennek nagyon kellemetlen mellékhatása van. Mikor tárcsázni akartam a számot, akkor a párom bevallotta, hogy mi tett.
ma 14:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Potenciális gyilkos. Egy percig nem maradnék vele kettesbe vagy egy térben.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%

Bekameráztatni az albérletet?

...betegek vagytok mindketten, összeilletek.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekek ez nem normális eset. Ahelyett, hogy megbízott volna benned, vagy rá kérdezett volna hashajtóval bosszút állt rajtad. Te pedig meg akarsz neki bocsájtani? És ha megmérgezett volna és meghaltál volna? Nem akarsz neki rosszat... Nyugodtan végig nézte, hogy össze-vissza f*stad magad. Ezek után bármire képes lesz és nem kizárólag téged értve. Börtönbe való! Menj feljelenteni míg nem késő. Ne őt nézd hanem önmagad és a jövendőbeli áldozatait. Bűnrészes akarsz lenni? Ülhetsz érte! TAKARODJ A RENDŐRSÉGRE!!!
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
65%
És szépen továbbra is vele fogsz maradni mint ha mi sem történt volna....meg is érdemled a sorsod további szopatásait amit tenni fog veled.
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kérdező ugyanolyan mentális eset, nemhiába vannak együtt. Hamarosan az egyik a másikat ki fogja nyírni.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
11 éve vagyunk együtt, ezalatt sosem bántalmazott fizikailag, sőt pont az a baj vele, hogy magába fojtja az érzéseit, belülről marcangolja magát. Nem az a típusú ember, akitől félnem kellene, én sokkal inkább hirtelen haragú vagyok, könnyen felkapom a vizet. Vannak fiúbarátaim, rájuk egyáltalán nem féltékeny, eddig senkire nem volt ennyire féltékeny alaptalanul. 1 hónapja meghalt az édesanyja, amit nagyon nehezen visel, próbálok neki segíteni, amiben csak tudok, nem tudnék szembenézni a lelkiismeretemmel, ha ebben a helyzetben hagynám magára.
ma 16:27
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez a sztori nem kicsit lépte át a határt. Én szeretném azt, ha sokkal súlyosabban ítélnéd meg ezt a helyzetet. Lehet rossz passzban van, de akkor kezeltesse magát, ésez már rohadtul ne a te feladatod vagy felelősséged legyen.


Én nem tudnám megbocsájtani ezt az árulást, hátbadöfést, hogy az egészségemmel játszik... SOHA! HA 1 év, ha 20. Mindegy.

ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
100%
Mi a bajod?
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

13# Valójában ez egy előre megfontolt szándékos Mérgezés!


Egy könyvben olvastam hasonlót. Bántalmazó kapcsolatban a feleség lázas beteg volt a férj poénból bezárta a fürdőszobába és elugrott pár órára otthonról. A feleség ott abban a pár órában döbbent rá, hogy egy pszichopatával él. Hazajött a férj hajnali kettő körül, a nő összeszedte a személyes holmiját egy hátizsákban és titokban kiosont. Meg sem állt egy védett házig. Azóta nevet, lakhelyet, munkát váltott.. A szülenek sem árulták el a nő hollétét ugyanis a férfi letagadott mindent és áldozatnak állította be magát első körben, aztán teltek a hónapok és kezdődtek a fenyegetőzések, zsarolások.


Kedves Kérdező ő NEM a párod. Ilyet csak egy mentálisan fogyatékos tesz! Menj el onnan! Amúgy szociopatákra, pszichopatákra jellemző viselkedés, csak hogy képben legyél.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%
Mennyi idő míg magában tartja és nem zárja végrére a kapcsolatot?
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!