Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy mindig ez a vége?

Figyelt kérdés

Mindkét tartós párkapcsolatom úgy végződött, hogy megcsaltak és elhagytak. Az első két évig tartott, a második húsz évig. Szinte pontról pontra ugyanaz, hónapokig tartó hazudozás, utána szakítás, költözés, majd az exek egy év múlva házasodtak és gyerekesedtek.

Én pedig itt állok 49 évesen újra egyedül.



tegnap 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

2 eset az még nem mintázat. Az oka az lehet, hogy nagyon sok ember fél a konfrontációtól, illetve kell neki a biztos lakhatás, ezért csak akkor dobbant, amikor már tuti van új opció, vagy kidobják őket, mert lebuktak. Féreg megoldás szerintem, de rengeteg ember önző és azt nézi, ő hogy fog legjobban kijönni valamiből.


De ne haragudj, ha te 20 évig nem csináltál gyereket, azért abban kettőn áll a vásár, te is odatehetted volna magad, illetve különválhattál volna, ha a másik neked nem akart gyereket szülni, hogy megtaláld az elköteleződő párod, vagy ha fordítva, akkor azért várható volt ez a fordulat :/

tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nő a kérdező. Sajnos a mai világban van az úgy, hogy egyszerűen pénz nincs a gyerekre, családalapításra.
ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. "hónapokig tartó hazudozás" Mert ezt eltűrted, hagytad.

2. Valószínű, hogy sokkal régebb óta ment a susmus, csak te nem vetted észre a jeleket, vagy észrevetted, de beletörődtél. Elfogadtál egy méltatlan bánásmódot, helyzetet. Egy becstelen, tisztességtelen embert.

ma 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!