Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összeveszésnél nem keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeveszésnél nem keres, mindig nekem kéne tenni, kaparni, az azt jelentené, hogy nem is számít neki az sem ha vége, nem is vagyok fontos?

Figyelt kérdés

Olyan összeveszéseink vannak hogy 2-3 napig nem is beszélünk, sem üzenet, semmi.

Mindig nekem kezd el ő hianyozni, én veszem fel a kapcsolatot, stb.

Kibékülünk es zajlik tovább élet.

De ez miatt folyamat azt érzem, hogy neki aztán teljesen mindegy hogy velem van, vagy akár szakítunk is.

Es ha ez így van, akkor már az is kérdés szeret e egyaltalán, amit állandóan bizonygatna, de ilyenek után (hogy nekem kell kaparni), már képtelen vagyok elhinni.


Jól érzem azt hogy ebben a kapcsolatban szinte csak én vagyok? Én tartom össze egyedül, én szeretek csak?

Ezekre ő azt mondja ha nem szeretne nem lenne velem sem, nem békülne ki.

Most ezt el kéne hinnem?



#egyik tesz csak
2022. ápr. 26. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy neki telejsen mindegy, hogy együtt vagytok-e vagy sem, de az biztos, hogy annyira azért nem vagy neki fontos, hogy félretegye ilyenkor a büszkeségét és időnként ő kezdeményezze a békülést.

Csak összeveszésnél van ez vagy ha minden rendben van közöttetek akkor is te teszel többet a kapcsolatért?

2022. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!