Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Pénteken szakítottam a barátommal mert 3szor igérte meg hogy jön és nem jött én meg mondtam neki hogy vége (3hétig jártunk). Hétfőn lejött azzal az indokkal hogy tesómat keresi,és ugy jött le hogy polóba kiszívott nyakkal pedig olyan túl jó idő nem volt. én persze ugy tettem mintha nem is vettem volna észre hogy ki van szívva a nyaka.
2011. márc. 30. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jól tetted és szerintem ne is jöjjetek össze újra!
2011. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
féltékennyé akar tenni..a pasik nem bírják ha a csaj szakít..
2011. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne törd rajta a fejedet. Ez volt a célja. Nem éri meg.
2011. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fúú de utálom az ilyeneket, szánalmas:S:S ne is törödj vele:P
2011. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem már nem érdekel a srác.Csak azért idegesít mert míg eggyütt voltunk mindig ő eröltette a szexet de soha nem tudott meg dugni mert fel ált neki de 2,3 perc mulva semmi.Most meg jön mutogatni a nyakát. Én ha ennyire besűltem volna mint ahogy ő akkor inkább kerülném mintsem hogy vagánykodnék meg arcoskodnék.
2011. márc. 30. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:

hü JENŐK!!!

Szerintem meg neked egy kutya való, majd annak senki nem fogja kiszívni a nyakát...

MEGIGÉJTE HOD LEJÖN, DE NEM JÖTT LE, EZÉJT SZAKÍTOK VEJE!!

idióta vagy, már bocsi, de szerintem nincs több agyad egy joghurtnál, extra nagy gyümölcsdarabokkal...

2011. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy most csak azt akarja közvetíteni hogy én nem voltam elég jó neki azért nem sikerült a szex?,
2011. márc. 30. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:

A legjobb ha nem figyelsz rá nézd levegőnek!Mert ezzel csak azt akarta elérni hogy féltékeny legyél!Vagy ha egy barom akkor meg azt hogy lásd már talált valaki mást!Le merném fogadni hogy azt a foltot a nyakán nem is egy nő csinálta!

Tapasztalatból mondom volt egy haverom a suliban aki porszívóval kiszívta a nyakát és ugyan ezt csinálta a barátnőjével!(Többet nem is beszéltem azzal a kreténnel!)

A legjobb ha nem foglalkozol vele!

21/F

2011. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem sem nő volt mert mikor eggyütt voltunk nem nagyon engedte hogy kiszivjam a nyakát most meg majdnem lilára volt szívva neki
2011. márc. 30. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:

tuti hogy féltékennyé akar tenni...

megkérdezhetem hogy hány éves vagy?: )

2011. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!