Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy a barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt,de kb 7-8 éve ismerjük egymást,mondhatom hogy mi tökéletesen kiegészítjük egymást,sokszor mint a filmekben,egymás szavába vágunk,és ugyan azt akarjuk mondani, Pestre jár suliba,ezért ritkán jár haza,alig látjuk egymást,ez még nem is olyan nagy gond,de úgy érzem ő nem sokat változott gyerek korunk óta,én viszont úgy érzem komolyabb lettem,tisztábban látom a jövőt, és úgy érzem nincs értelme,mert ő neki más való,erre a napokban jöttem rá,a filmekben szép és jó,de az életben ez nem működik,egyszerű srác vagyok pék szakmával,ő meg orvosira jár,ég és föld,eddig jól megvoltunk,és ő neki még nem beszéltem erről a problémáról,de belegondoltam ha gyerek is lenne egy család lennénk,nem illenénk össze lehet,hiába szeretem bennem van az az érzés,hogy "mit akarsz te ettől a lánytól" régebb óta beszéltük,hogy elmegyek hozzá Pestre meglátogatni,és nem tudom mit csináljak,beszéljem meg vele és szakítsak,vagy csináljak úgy mintha semmi baj sem lenne.
2011. márc. 29. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi a gond?
2011. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom megmagyarázni.

biztos mások is érezték úgy,hogy jobb náluk a párjuk,vagy nem illenek hozzájuk,és eluralkodik rajtam ez az érzés,mint írtam jól megvagyunk,de később?

2011. márc. 29. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha jól megvagytok, szeretitek egymást, és nincsenek konfliktusok köztetek, akkor az hogy mit dolgoztok/milyen végzettségetek van miért lenne gond? Egy 2 diplomás ismerősömnek olyan pasija van, aki 8 általánost végzett, és boldog párkapcsolatban élnek.
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Becsüld meg ha tényleg szereted.
2011. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!