Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben én vagyok a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben én vagyok a hibás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A férjem egy alkoholista!

Itt megjegyezném, hogy mindig azt hajtja hogy csak 1-2 sört iszik, tehát nem tartja magát annak.

(De mint az köztudott, nem a mennyiség tesz azzá valakit, hanem a rendszeresség)

És ő nagyon is rendszert csinált ebből..reggel felkel és első útja a boltba vezeti, hoz haza kenyeret-tejet de a lehelletén már érzem is ha haza ér hogy nem a reggeli volt itt a fontos.

És ez megy egész nap

Ide oda megy mert vannak "elintézni valójai" de akárhányszor haza ér egyre kötözködősebb, kiabálósabb.


Amiért feltettem a kérdésem, az az, hogy az anyja eddig segítette őt mindenben. Ha elvégzett a házánál valami munkát, bőségesen megfizette.

De én egy alkalommal kiakadtam és elmondtam, hogy a fia elissza és elcigizi a pénzünk (közös a kassza) elég nagy részét.

Innentől az anyja már nem segíti őt semmivel.

Hozzá tenném, hogy én ezt 1x mondtam el, de ő 100x bebizonyította már hogy ez igaz is.. akárhányszor felhív valakit a családjából, akad/csúszik a hangja, össze vissza beszél, sír ha vita van a telefonba ordít.

Tehát amit mondtam, folyamatosan alá támasztja.

A férjem engem hibáztat hogy most miattam elesett azoktól a pénzektől, és oldjak meg én mindent, és fizessem neki én ki ezeket amiket az anyja már nem.


Sajnos nagyon régóta tart ez az állapot és már nem bírom.

Próbáltam szépen próbáltam csúnyán a jó útra terelni, de nem akar változni.


Köszönöm szépen a válaszokat.

28/N


ma 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, az ő gyengesége, hogy káros szenvedéllyel rendelkezik és költi rá a pénzt rendszeresen. Neki kell változtatnia a hozzáállásán. Nem tudtok egyről a kettőre haladni, mert mindent eliszik. És ha gyerek lenne? Nem lenne elég pénz rá? Vagy esetleg ittasan/részegen vigyázna a gyerekre? Milyen ember az ilyen? Ültesd le, beszéljétek meg, esetleg lehetne segíteni a leszokàsban, de ez nem megy ha ő nem akarja. Ha semmi akaratereje nincs, akkor hagyd el. Az ilyennel nem lehet sehová fejlődni.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar változtatni ezen akkor hogyan is próbálod rávenni akkor add be a válást. Aztán igya el a saját pénzét.
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán tanácsolom ezt, de válj el. Nem fog leszokni mert nála ez berögződés. Max megy majd a tagadás hogy nem iszok, stb. 28 vagy, ilyen életet akarsz leélni?
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban 100% te vagy a hibás, hogy hiszel a csodákban. Az teljes mértékben a te hibád és szégyened, hogy azt hiszed meg tudod őt változtatni, hatni tudsz rá a szereteteddel - ezt minél hamarabb felismered, annál előbb tudsz lépni a helyzetből.. Addig lépj, amíg még nem tud magával rántani és amíg nincsenek gyerekek akiket tönkretenne egy ilyen apa.
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!