Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a dokim. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a dokim. Most mi legyen? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Fogszabályzós doki. Ő csinálja a fogszabim. 26 éves én meg 18. Ha megláttom a torkomban dobog a szívem és szinte csak rá tudok gondolni.... legszívesebben elhívnám valahova na de mégis? A fogdokim? Elmenne egy fogszabályzós lánnyal (pont egy fogorvos!!!) akinek csálék a fogai sőt 8 évvel fiatalabb? Mit gondoltok?
2010. ápr. 13. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18 éves vagy miért nem keresel magadhoz illő párt pl valakit a saját korosztájodból??
2010. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sima fellángolás, majd elmúlik :) Ha összejönne veled, akkor nem érdekelné, hogy hogyan állnak a fogaid, de nem fog a betegével összejönni. Etika..
2010. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mert a saját koroszályombeli srácok (akikkel egyáltalán kapcsolatba tudnék lépni) egytől egyig csúnyák.
2010. ápr. 13. 15:29
 4/23 anonim ***** válasza:

Tényleg ne éld bele magad, mert nem fog a betegével összejönni :(

Nálunk a nőgyógyász ilyen, idősebb, mint a te fogorvosod, de tényleg jóval idősebb, jócskán 50 felett van, ennek ellenére fantasztikusan néz ki :):)

2010. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Meddig kell még hordanod a fogszabályzót? Ha már nem jársz hozzá akkor randizhattok:D
2010. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Akkor sem hiszem, hogy ekkora korkülönbséggel választana magának barátnőt.
2010. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azt miért nem kérdezi meg senki se, hogy van-e barátnője/felesége:D?


Van barátnője/felesége? Mert ha nincs, az javítja az esélyeidet.

Arról még sosem hallottam, h pácienssel nem lehet összejönni, de ez esetben járj máshova és összejöhettek:D

2010. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Azt miért nem kérdezi meg senki se, hogy van-e barátnője/felesége:D? "


Él az az ősöreg arany szabály, hogy csak az foglalt, akin fekszenek :D


Na ez csak vicc volt, persze nem így van :):)

2010. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nemtudom van e valakije. hogyan tudhatnám meg?

a legnagyobb problémám még mindig inkább a tény hogy ő fogdoki az én fogaim meg szabályzósak + ideoda állnak. van olyan világ ahol egy fogszabályzós doktor járna egy fogszabályzós lánnyal?

2010. ápr. 13. 15:41
 10/23 anonim ***** válasza:
Én nekem is nagyon tetszik a fogorvosom XD ő 28 én 18. Írtam neki iwiwen hogy nincs e kedve beszélgetni msn-en. Beszélgettünk aztán összejötténk, és most nagyon szeretjük egymást. Nekem is ő fogja csinálni a fogszabim. írj rá szerintem.
2010. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!